Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapok óta próbálok felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta próbálok felejteni valakit, de egyre inkább azt érzem hogy nem sikerül. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Amivel csak lehet lefoglaltam magam, de még mindig azt érzem hogy látni szeretném.

Sajnos nagy köztünk a távolság...


2019. aug. 31. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Neten tiltsd le, a távolság meg úgyis ott van, esélyed se lesz látni. Ez meg elmúlik.
2019. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Miért nem vagytok együtt?

Én nem értem itt a gyakorisokat, ha szerelmes vagy, felejtsd el!

Ha szenvedsz a kapcsolatban mert már nem szeretitek egymást? Akkor meg te vagy a rossz mert miért nem teszel érte meg mindent hogy mentsd a -szar- kapcsolatodat.

Pont fordítva kéne lennie.


Hiába tiltod, hiába a távolság, ha odahúz a szíved, akkor próbáljátok meg.

2019. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 a kérdező nem írt pontos infókat, én csak az adott kérdésre válaszoltam. Ennyi.
2019. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

3# Igazad van.


Mégis azt mondom, küzdjön érte, mert ha nem, örök életében bánni fogja.


Még mindig jobb egy lezárt kapcsolat, viszony, mint illúziókban élni hogy ők milyen szép pár lettek volna ha...


Ha letiltja, csak elfojtja magába az érzelmeket.

Úgy sem fog tudni szerelmes lenni senki másba addig amíg ezt nem tisztázzák le.

2019. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
2# es voltam.
2019. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem küzdj érte.Ha ennyire nem tudod elfelejteni,mondd el neki.Sokan vannak akik a távolság ellenére is összejöttek és boldogok együtt!
2019. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Neten beszéljetek meg egy találkozót, és rendezzétek az "erő"viszonyokat. Ekkor kiderül, hogy ki mit is gondol, érez.
2019. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
46%
Szerintem is próbáld meg, ne hagyd őt elveszni. Azontúl még mindig ez a legjobb opció, hiszen nem veszíthetsz vele semmit. Ha összejön akkor minden a legnagyobb rendben, ha viszont nem (de én drukkolok neked, sikerüljön) akkor sem, hisz nem fog téged kísérteni a mi lett volna ha :)
2019. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot! Attól is tartok hogy az érzéseim már nem kölcsönösek.
2019. aug. 31. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem tudod hogy kölcsönös-e pláne keresd meg.Hiszen csak igy tudod meg ő mit érez.
2019. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!