Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkaban mindennél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkaban mindennél jobban probalom titkolni annál jobban látszani fog hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nem tudom elkerülni mert egy helyen dolgozunk, viszont muszáj titkolnom mert félek hogy egyoldalú és a többiek előtt sem szeretném kimutatni.

Megpróbálok nem róla beszélni, ha szóba jön elkezdem mondani mennyire utálom de jót nem mondok rola, nem vagyok vele kedves, nem szólok hozzá, levegőnek nézem őt. A többiekkel amugy kedves vagyok még azzal is akit nem bírok ,félek hogy észre fogják venni hogy mi a helyzet.....

Munkahelyet ezert nem akarok valtani, bár amugy a munka is egy kalap s*ar meg a munkatársak közül is egyet kedvelek csak de ha elmegyek őt nem fogom látni....

Adjatok nekem valami jó tanácsot! :(((((


2019. dec. 28. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túltolod a kompenzálást (utálod, jót nem mondasz róla stb.), pont ezzel árulod el magad. :)
2019. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre.

De ha meg se szolalok mikor szóba jön abbol is levonhatnak valamit. Jajjjjjjj

2019. dec. 28. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb utánajárni és megtudni, hogy te is tetszel-e neki?
2019. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Mi van??? Te most kiről írsz? Vagy miről?

Mert konkrétan egy pizzáról, de akár még egy pár vágyott zokniról is szólhat a kérdésed.

Normálisan meg tudod fogalmazni, min nyűglődsz?

2019. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj rosszat róla. Ha véletlenül egyedülálló lesz, akkor nem megy veled randira mert folyton saraztad. Amúgy meg nagyon vágó az ilyen. Legyél vele is normális, nem kell nagyon erőltetni hogy beszélgess vele, de ne kerüld.
2019. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szingli amúgy :) ez a szerencsém
2019. dec. 28. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kell titkolnod?
2019. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már-már a folyamatos tagadás, az hogy szapulod, holott nem is igazán beszélsz vele, talán nem is ismered annyira, ez árulja el, hogy kedveled, és igen ez külső szemmel még jobban látszik. Amúgy bánj vele normálisan, néhány jó beszélgetés után meg esetleg még lehet ki is alakulhat valami köztetek, illetve néhány alkalom után még megmondhatod neki, hogy kedveled, maximum azt mondja, hogy bocs legyünk csak barátok. Viszont elhalasztani a lehetőséget baromság, pláne ha komolyak a szándékaid.
2019. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked van párod? Miért nem lépsz ha ő szingli? Beszélgettek párszor munkahelyen, aztán elhívod randira.
2019. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélgetni. Nem szól ő se hozzám.

Én hívjam el randira? Inkabb meghalok.


Amugy majd probalok beszelgetni vele inkabb, utana hátha lesz valami. Nem akarom elhalasztani mert nagyon kedvelem szeretem mittudomén.....

2019. dec. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!