Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek? Mindennél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Mindennél jobban szeretem, de néha megzavarodok. (lent)

Figyelt kérdés

Közel másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, remek köztünk a kapcsolat, nagyon szeretjük egymást, de mostanában egyre többször kétségbe esek.

Az egyetem előtt jöttem vele össze (most leszek 2.-os, ő kihagyott egy évet csak most kezdi), előtte nagyon sokat kellett neki udvarolni.

Azonban eleve nem terveztem pont párkapcsolatot egyetem előtt, nagyon sok mindenből kimaradtam nem buliztam sokat a haverokkal, nem volt csajozás.

Most már viszont egyre jobban félek, hogy mi lesz, ha nem tart örökké és nem tudtam kihasználni a fiatalságomat, néha nagyon hiányzik a buli, a csajozás..

Mindennek a teteje, hogy tőlem idősebb, (gyermekkori nagy szerelmeim!!-na jó eddig 2 ilyen volt) jönnek oda HOZZÁM, kezdeményeznek. Tényleg azok a lányok, akikről még 5-6 éve álmodoztam, jönnek és azt hallani, hogy milyen jó pasi lettem, meg hogy mondták is nekem.

De mindezek mellett nagyon szeretem a bnőmet, és tényleg mikor együtt vagyunk nem létezik rajta kívűl senki, azonban van hogy előtör bennem a már fentebb leírt érzés és csak gyötrődök.


2018. aug. 21. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Én csak azt tudom mondani, amit ÉN tennék.


Én dobnám a csajt, és kihasználnám azt, hogy a gyerekkori szerelmeim kezdeményeznek, és szanaszét dugnám őket.


MERT FIATAL VAGYOK, élni akarok.


Majd később ráérek komolyodni, és EGY nőre figyelni.


Szóval én ezt tenném.


De lehet, te nem ilyen alkat vagy. Akkor maradj a nőddel.


29/F

2018. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja még valami: szerintem ha valóban mindennél jobban szeretnéd, ilyen kérdést fel sem tettél volna.


Előbb nézz magadba, és rendezd a dolgokat.

2018. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ne hallgass az elsőre, 29 évesen irtó gázul beszél. 30 vagyok és nagyon másképp gondolkodom.

Előtte vastagon leszartak a nagy szerelmeid, most, hogy már van barátnőd egy ideje, egyből képbe kerültél náluk. Ez mi már? Nevetséges. Nem tudom, miért képzeled azt, hogy barátnő mellett nem lehet haverozni, meg bulizni? Gyorskötözővel van fixálva a kezed a fűtéscsőhöz?

2018. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Kit akarsz megetetni ezzel a nagyon szeretem dumával? Dehogy szereted. Ha szetetnéd, ilyen gondolat meg sem születne a fejedben.
2018. aug. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor nem hiányzik a csajozás. A haver lehet meg a buli, de a csajozás nem.


Sosem fogom megérteni ezt a kiélem magam dumát! Az tesz boldoggá, hogy pár csajjal szexelsz a semmibe érzelem nélkül? Lehet én vagyok lemaradva... Lehet, hogy most bejössz a nagy szerelmeidnek, de állítólag te már szeretsz valakit és az nem ők! Mit számít, hogy azt mondják jó pasi vagy? Örülj neki, de ennyinek kéne lenni ha igazat mondanál a pároddal kapcsolatos érzéseidben.

A pároddal nem tudsz buliba menni? Vagy akkor külön külön is! Ennyire nem megoldható vagy te másképp akarod megoldani!? Nagyon nem mindegy!

Te úgy látom erősen bepánikoltál... az a baj, hogy a szerelemre azt hiszed gáz ha nem volt csak 1 nőd és mellette ragadsz le csúnyán szólva. Meg mekkora ciki hogy csak 1 csajod volt, csak eggyel feküdtél le... Gondolom kapod az áldást a haveroktól! Vagy teljesen magadtól jutott eszedbe?


Egyet mondok: ne csald meg a kedvesed, mert "hajt a véred". Ha fontosabb a haverok, buli, csajok, szakíts vele inkább! Csak ne verd át!

2018. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, amit látok magam körül. Beszélgettem egy szórakozóhelyen 40-es pasassal, aki már elvált és msot más barátnője van. Mint kideült, benne is ez a hiány jött elő később, mint benned most.


Az a baj, hogy hiába mondanánk, hogy értékeld, emg maradj vele, blabal, sajnos ez nem megy hálából, és nem is lenne ugyanaz. Sőt, nem is kell hálából együtt élned valakivel.


Eléldegéletk, megkérde a kezét, netán jön a ygerek, és te is azon kapad majd magad 10 év múlva, hogy ez az érzés visszatér és hiányzik. Vagy jön egy lány akinél láthatóan nyitott lenne az út, és megint ezen vaccilálsz vagy örlődsz. Közben a kapcsoaldod ezek miatt szépen alssan elkezd rohadni, mert belül másfele, másra vágysz, de a tisztesség..


Nem, ez nem tisztesség Tisztesség az, ha felválladod a belső vágyaidat, nem a külvilágnak éled az életed. ÉS ha ez az érzés nem múlik, nem megcsalod a barátnődet, hanem méltóságteljesen kilépsz a kapcsoaltból. Az életetek pedig megy tovább, ha együtt kell lennetek, később még össze is jöhettek újra , vagy más mellet találjátok emg azt, amit kerestek.

2018. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!