Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok, általában roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, általában roma romával kerül össze, vagy mennyire vegyesek a házasságok?

Figyelt kérdés

Én azt látom , hogy sokan nem tiszta romák , hanem egyik a nagyszulök közul roma, es emiatt a leszármazott kevert származású , de rajta már nem látszik . Viszont vonzzák a romák ....

Én azt hiszem , hogy hasonló hasonlót vonzz . ( genetika es pszichológia szerint ) Ti hogy látjátok ?



2019. dec. 28. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
itt nálunk kisvárosban a dühöngő roma pasik a fiatal, szőke, szép arcú lányokat addig fűzik és fenyegetik (igen, megfélemlítik), amíg az össze nem jön velük.
2019. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Magyarul cigány. Vagy a németek deutschok, az angolok meg englishek?
2019. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 romát ismerek, akik kapcsolatban vannak. Közülük kettőnek magyar párja van, a harmadiknak roma. De van 2 roma barátnőm, akik ugyan szinglik, de csak magyar barátjuk volt eddig, és magyarokkal is ismerkednek. De ők nagyon szépek, meg nem mondanám róluk, hogy romák.
2019. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyre vegyesebbek de nem csak a magyar és cigány között hanem minden etnikai nép között! ez azt jelenti hogy az ember kezdi legyőzni a faji megkülönböztetést és elfogadóbb az idegen kultúrákkal és népekkel szembe valamint kezd maga az ember szociálódni és az egyéni belső értékeket is nézni magyarán túl lép azon hogy ez most sárga az meg barna vagy épp fordítva!!!


szerintem ezzel nincs semmi baj sőt jó is mivel egységesíti az embert sok színűbb és lebontja a faji megítéléseket lesz! amúgy első a cigányok nem minden hol olyanok mint ott... az meg a másik hogy láttam már ugyan úgy magyar srácot ütni a barátnőjét meg fenyegetni meg mindent...

2019. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nőknek bejönnek a cigány férfiak, így azok gyakran jönnek össze velük. A fehér férfiaknak általában több eszük van annál, hogy cigánnyal jöjjenek össze.
2019. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez elég változó. Bennem van egy vonóval, apu inkább cigány, mint magyar. Anyu félig magyar, félig sváb. Szóval, nálunk elég nagy a keveredés. A velem hasonló korúak a családban az életmódjuk alapján választottak társat. Tehát, akik tepertek, hogy legyen valamijük, - legalább érettségi, szakma, normális munkahely- azok magyar párt választottak, akik lemaradtak, azok cigányt. Aztán ezen a vonalon haladva szét is szakadtunk az évek alatt, nem is tartjuk a kapcsolatot már elég régóta.
2019. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a társadalomnak jót tesz a keveredés, összeolvadás, de az egyén szintjén a kultúrák ütközése sokszor igen keserves.
2019. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában roma a saját fajtájával jön össze mert egy szinten vannak. Magyar férfiak közül

szerintem aki szóbaáll velük az olyan is.

Például korán meghaltak a szülei, alkoholista, igénytelen tehát irányítható. Mert nekik ez a lényeg.

2019. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok roma, mégis vonzanak a roma férfiak. De szerintem egyre vegyesebb már. Ismerek olyan arabot is aki cigánnyal van.

Talán az oláh cigányok csak akik maradnak a sajátjuknál.

2019. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!