Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a páromnak, hogy félig roma vagyok?

Figyelt kérdés

Félek, hogy emiatt elhagyna. 2 hete vagyunk együtt.

A körülöttem lévő emberek sem tudják eldönteni hogy roma vagyok-e. Mert csak a vezeték nevem alapján " gondolják" ezt, de viszomt viselkedésre és minden másra, nem mondanák ezt.



2019. febr. 15. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki roma. Főleg, ha teljesen átlagosan viselkedik, mint bárki más.

Emiatt ne legyen komplexusod, ne érezd magad kellemetlenül. Legyél önmagad, és semmiképpen se titkolózz. Előbb utóbb úgyis kiderül. Különben én sem örülnék neki, ha a párom titkolózna. Nem azért lennék mérges mert roma, hanem mert titkolózik.

Volt egy roma barátom, nagyon jóképű srác volt, nagyon normális, jól nevelt, illemtudó, de első ránézésre nem mondtam volna meg, hogyan roma. Viszont, amikor mentünk a családjához, bemutatott engem nekik, szólt, hogy az ő családja részben tartja a hagyományokat, ne lepődjek meg, az édesanyján erősen látszott a származása.

Teljesen más okokból lett vége a kapcsolatunknak, nem a származása és nem is a családja miatt.

2019. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp, hisz az őszinteség az alapja minden párkapcsolatnak. És amúgy sem a bőrszín, vagy a származás miatt van a romáknak negatív megítélése, hanem az életmód, és a viselkedés szokott gondot okozni. De nálad ez nem gond, ahogy mondtad.
2019. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha én félig roma lennék, nem szeretnék olyan emberrel járni, aki másként ítélne meg, ha tudná a származásom.
2019. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már tudja, főleg a vezetéknévből.
2019. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Figyu. Ez olyan hogy jártam már romáknál ahol patika volt a kégli, tök udvariasak és normálisak voltak és jártam cigányoknál putriban ahol az üvöltözés volt a "társalgás". Nagy ám a külömbség a kettő között viselkedési mintában. Én pl.ez alapján döntök hogy szimpi-e a polgártárs vagy nem.
2019. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. febr. 15. 08:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt félig roma barátnőm. Nem ezért hagytam ott, hanem a viselkedése miatt.
2019. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kizáró ok lenne nála a származás, akkor már rákérdezett volna a neved miatt. Nálam is így szokott lenni, én Horváth vagyok.

Mondd el nyugodtan, ha esetleg nem esett még le neki, és nem akarja így folytatni, akkor ne pazaroljátok az időtöket. Egyébként, pont ezért jó már az elején felvállalni magad. Én is mindig elmondom, hogy zsebtolvajlásból élek, mellette meg vályogvető vagyok. 😀

2019. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen miatt elhagyna, akkor mégis mit akarsz tőle? :D Nem értem. Inkább örülnék neki a helyedben, hogy időben kiderül, hogy milyen.
2019. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki félig osztrák, akkor azt mondod rá, hogy félig österreichisch? Esetleg English? Svensk?

Nem, mert félig osztrák, angol vagy svéd. Te meg félig cigány vagy.

2019. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!