Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire bonyolult egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bonyolult egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal alig 6 hónapja vagyok együtt. Igaz még nagyon kezdetleges ez az egész, de boldog vagyok és ő is az :)

A barátom egy igazán különleges személy, hozzá hasonló fiúval még nem találkoztam... itt leírom, hogy roma.

Nem- nem olyan mint a többi!


Ő más, rendes, figyelmes, kedves, törődő, megértő, és nem fura a hangja mint a többi romának, vagyis van egy fura akcentus szerűségük, de a barátom tök normálisan beszél.

Nem annyira barna, inkább enyhén barna.

Nem népes a családja, van egy cuki öccse :)

Eleve egy vicces személyiség, annyit nevetek, és a hangja is annyira cuki *.*

Kicsit visszahúzódó, hisz tudja magáról, hogy mi, de én amikor vele sétálok, csak a kezét fogom és biztatóan rá mosolygok.

Egyszóval minden jó vele, és úgyérzem, hogy boldog vagyok.


Eddig csak titokban találkoztam vele, hisz én is dolgozom, alig van szabadidőm.

Péntekenként megyek hozzá, mert ő is dolgozik és csak este ér haza. ( elég messze élünk egymástól).


Sokat beszélgettünk, hogy szeretnénk összeköltözni, nem házasság, csak úgy simán együtt élnénk, ami én szerintem kicsit korai, de jó ötletnek tartom, hisz így jobban megismerhetjük egymást :)


Amikor felhozta, hogy szeretne találkozni a családommal, kicsit meglepődtem. A szüleim, ha nem is ítélik el a származása miatt, de az 100%, hogy piszkálni fognak.

Kb az első szakításom után kb 2 hónapig azt hallgattam, hogy - mikor fogsz férjhez menni? Mikor lesz már végre egy unokám? Stb


Az eddigi kapcsolataim során, mindig bemutattam a barátomat a barátaimnak. De itt félek!

Ebben a 6 hónapban, 1 alkalom volt, amikor megláttak, az egyik barátnőm volt. Beszólt nekem, én meg megvédtem a barátomat és magamat is, azóta nem beszélek vele!


Nem tudom, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet, hisz én a legjobbat szeretném mindkettőnknek.

Vagy esteleg próbáljam meg, hogy bemutatom a páromat a barátomnak? És ha sértő lesz a reakciójuk?

És ha ugyanez lesz a szüleimmel is?


23 évesek vagyunk.



2019. máj. 31. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha TE szereted és ha TE boldog vagy vele, cseppet se kattogj ezen. A negatív dolgokat semennyire nem lehet elkerülni, mert akkor is kap az ember ha nem roma. Először beszélj róla, emeld ki a jó tulajdonságait a szüleidnek, barátaidnak, semmiképp ne titkold. Szurkolok :)
2019. máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van :)

Köszönöm :)

2019. máj. 31. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Megértelek, nem könnyű dolog ez. De szerintem bátran mond el a szüleidnek hogy mennyire szereted és ő is mennyire szeret téged. Magyarázd el nekik hogy boldoggá tesz, jó ember és jól bánik veled. Sőt azt is mondhatod hogy a barátod hozta fel hogy szívesen megismerné őket.


Ha látják az örömöd szerintem nem lesz gond. Egyébként meg ha mégis akkor hagyd figyelmen kívül. Tudom nem egyszerű. De 23 évesen nem gondolom hogy bárkinek is elszámolással tartoznál a szerelmi életed tekintve. Meg úgy egyébként sem.


Hajrá :)

2019. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. máj. 31. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy mielőtt valakinek bemutatod, mondd el neki a származását, mert a párodnak is rosszul eshet ha pl a családod akkor tudja meg h ki is ő, amikor bemutatod nekik, és esetleg rosszul reagálnak rá. Egyébként a te életed, az a lényeg h te boldog legyél vele, nem az h más mit gondol rólatok. Ha pedig jó benyomást tesz a családod előtt, akkor szerintem egy szavuk sem lehet:)
2019. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2019. jún. 3. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom külföldi. Az én családom is a szememre vetette, hogy miért nem magyar pasit találtam, de végül látták, hogy rendes, és még támogatják is, mert milyen nehéz lehet neki, hogy onnan eljött ide, ahol minden egy kicsit más. Sok múlik az ő viselkedésén is, ha nem teljesen elutasítóak, akkor kialakulhat pozitív vélemény, még ha nem is feltétlenül egyből.
2019. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!