Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog az hogy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy találkoztam egy fiúval és semmit nem érzek? Semleges

Figyelt kérdés
Nem érzem azt hogy szerelmes lennék belé de azt sem hogy nem.Nem mondanám a talit rossznak se de jónak se.Most ha első tali után semlegességet érzek lehetek belé szerelmes?Vagy veszett ügy?Ti a párotokba első talinál bele szerettetek?
2019. dec. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Normális, ne aggódj. Én nap-mint nap sok fiúval és lánnyal is találkozom, és egyikbe sem leszek szerelmes.
2019. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerelmet nem kell érezni elsőre, az inkább kialakul normális esetben, kölcsönös vonzalom esetén.


Viszont ha annyit se érzel, hogy "szeretnék még vele találkozni, mert kíváncsi vagyok rá", akkor ne áltasd szerencsétlent.

2019. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem veszett ugy. Ahogy a masodik is irta, ha meg annyit se erzel, hogy kivancsi vagy ra, akkor hagyd.

Ez teljesen normalis.

2019. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit érzek hogy azeretnék találkozni vele.Így elengedni nem tudnám.Csak nem érzek szerelmet.Szimpatikus.
2019. dec. 30. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd még ezt a párkapcsolat dolgot, mert ennyiből is látszik hogy egy gyerek szintjén vagy értelmileg. Hogy lennél szerelmes valakibe egy találkozás után? Nem csettintésre megy ez.


Azzal hogy nem érzel további érdeklődést, elég egyértelmű hogy nem kell folytatni a találkozást vele. De tényleg mielőtt másokkal komolyabb kapcsolatba kerülnél, mindkettőtök érdekében legyen annyi benned hogy tisztában vagy legalább a saját alap érzéseiddel és reakcióiddal, hogy mit szeretnél egy kapcsolattól és milyen embert képzelsz el magad mellé, mert ez így teljesen értelmetlen.

2019. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Normális dolog, nyugi.

Találkozz még 20x vele és majd utána döntsd el.

2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez elsőre nem feltétlenül alakul ki, sokban függ a két ember személyiségétől is, aki nehezebben nyílik meg annak nem megy ez olyan könnyen. Ha szimpatikus volt minimum egy talit még meg ér.
2019. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!