Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan dolog az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog az életben amit másképp csinálnátok? én igen pl mikor találkoztam azzal a pasival nem csinálnám azokat a dolgokat másképp viszonyulnák hozzá.

Figyelt kérdés
Kár hogy nem tudtam megfelelni neki nem engedte hogy bizonyitsak neki.Habár én még mindig szeretem két hónap telt el.találkoztam más férfival de nem birom elfelejteni probáltam gyűlőlni de nem megy.mindenap gondolok rá hogy mit csinálhat és hogy szereti ez a lányt vagy vele van stb stb nèha ugy érzem már bekkatanok.Nagy árat fizettem az elvesztegetet időért mert most kiűtkőzőtt ès a sajàt tapasztalatlanságom miatt nagy árat fizettem.Kár hogy az elválás se volt olyan szép.De ő lett volna az igazi mostmár tudom érzem de nem voltam felkészülve amik történtek velem.Van sok hibám de fejlődő képes vagyok,tanulékony.

#Xuxucuxkvjcj
2012. nov. 8. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

igen értjük kérdező, hogy jól esne, ha sajnálna valaki :)

A lényeg, hogy most azt hiszed, ha másképp viselkedtél volna, bizonyára nem alakul ennyire sza.rul az életed.

De évek múlva majd visszagondolsz erre, és arra fogsz jutni, hogy pontosan úgy történt minden, ahogy történnie kellett.

Ha azt mondod tanulékony vagy, akkor erre miért nem jöttél még rá eddig? Biztosan ebből a kapcsolatodból is tanultál valamit, és most ezeket kell átmentened az újba.

Lesznek újabb hibák, és újabb szakítások, csak arra kell figyelni, hogy ugyanabba a folyóba ne lépj kétszer.

2012. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fura az élet....Elég zavaros amit leírtál..de totál megegyezik azzal ami velem történt, pontosan 2 hónapja! Kivéve az hogy szeretem a pasit. De minden más megegyezik. Ha visszapörgethetném az időt máshogy csinálnám. Más nincs amit megbántam mert minden rossz vagy jó megtanított valamire.
2012. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi de biztos ugyanezeket a hibákat ne

m fogom újra elkövetni mert én nem vagyok rossz ember.Talán ő is egyszer visszagondol rám és megérti a szituáciokat a félreértéseket és megért.De lehet hogy nem is ő volt az igazi?most még azt érzem hogy szeretem De a fejem is mást mond a szívem is mást érez és a lelkem is csörög.

2012. nov. 8. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ilyen választ vársz, de lefeküdtem volna haverom anyjával.
2012. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te még fiatal vagy.. Így hidd el nekem, hogy az életed során rengeteg hibát fogsz még véteni, rengeteg lehetőséget fogsz hagyni kárba veszni, rengeteg olyan dolgot fogsz tenni amire évekkel később azt mondod "bárcsak ne tetted volna meg"

De ez az élet. Ezektől a hibáktól, döntésektől leszel az aki vagy.


Mindenki hibázik az életben, ezért nem is érdemes rágódni rajta.


Hidd el tudom:

Fiatalon fülig szerelmes voltam, de iszonyú naiva. Hagytam elmenni azt a férfit akivel akár feleségként élhettem is volna, akinek szülhettem is volna. De annyira naiv voltam, hogy már késő volt amikor rájöttem mit kellett volna tennem. Végül is 20 év kellett hogy rájöjjek nem is baj, hogy így alakult. Ma legalább szép emlékeim vannak róla. Ma már tudom hogyha együtt éltünk volna, ha szültem volna neki, ma harag lenne, és nagy vitázások közepetette váltunk volna el. Így legalább egy régi kedves barátnak megmaradt-- Nagyon sok történetem van még, hogy életem során hányszor hibáztam..mit kellett volna tennem..

2012. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem akarnék megszületni!
2012. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem! mindent úgy csinálnék ahogy tettem. Máskülönben nem lennék az az ember aki most. És ez a jelenlegi állapotom nagyon tetszik!
2012. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze könnyű azt mondani a végkimenetel tudatában, hogy valamit másképp csinálnál, csakhogy az emberiség hétmilliárd egyede közül egy egészen elhanyagolható százalék lát a jövőbe, és azok is mind az Ezo TV-nek dolgoznak. A saját kis történelmed majd megmondja, hogy mit és hol hibáztál, de amíg nem jutsz el odáig addig mindig azt fogod hinni, hogy az épp aktuális cselekedeted minimum megfelelő.

Ha valaki miatt meg kell változnod, ha nem lehetsz önmagad, ha összeveszel vele gyakran, az nem azt jelenti, hogy mindig csak benned van a hiba. Jelentheti azt is, hogy bármennyire szereted, nem ő az igazi (már ha az igazi létezik egyáltalán). Számodra legalábbis nem megfelelő.

2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,már 2007 ben el kellett volna mennem prostizni, mára egy igazi szexbajnok vált volna belőlem ,és a szextapasztalatlanság miatt érzett gálásomból kimenőleg nem kellett volna pár hónappal ezelőtt elszalasztani életem nőjét. Már azóta lehet,hogy boldog harmóniában élnénk, és hamarosan a feleségem is lehetne. De én elcsesztem és hőzom még mindig az időt.

Sokkal többet kellet volna beszélgetnem azokkal a nőkkel ,akik nyitottak felém, és akkor szoktam volna már a nőkkel való kommunikációt, nem lennének olyan "marslakók" számomra, mint még mindig, nem értek hozzájuk egyszerűen. Annyira mások mint a faszik jellemben.

2012. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a kommenteket!de.ha.volna az itt van a fejemben.De tudjátok megtalálom én is azt a férfit aki megfelelő társam lesz majd ha már végre újra nyitni tudok a pasik felé.Addig is nyalogatom a sebbem és tanulok figyelek.
2012. nov. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!