Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszek egy pasinak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszek egy pasinak de nem tudom miért mit szeret rajtam annyira? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Munkatars és tényleg nagyon szerelmes belém látni is rajta. Mikor látja hogy fáradt vagyok helyettem is akar dolgozni. Egesznap mosolyog rám, simogatja az arcom, egyszer már megcsókolt de én elhuztam magam és azóta nem csinálta. Karácsonykor felhivott telefonon beszélgetni akart. Már sokszor kaptam tőle csokit és virágot.

Az a baj hogy nekem nem jön be nem annyira tetszik.


2019. dec. 30. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha megmondod neki! Ne legyenek ábrándjai feléd.
2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Udvariasan közöld vele hogy szimpatikus, de nem szeretnéd barátságnál tovább ezt.
2019. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az volna a korrekt ha tudatnád vele, hogy nem akarsz tőle semmit... Mondjuk az jó, hogy ezt nem karácsonykor vágtad a fejéhez.
2019. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ajándékot ne fogadj el tőle ,mert az kicsit kihasználósdi
2019. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én szerintem tudja hogy nem akarok tőle semmit.
2019. dec. 30. 21:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarom elvenni de addig erőlteti meg muszáj nem hagy békén.
2019. dec. 30. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem tudja"


SZERINTED!


Olyan nehez lenne neki megmondani hogy Bela nagyon kedves vagy de nem?

2019. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esze tudja. Deha voltál szerelmes, akkor pontosan tudod, hogy ez nem ér semmit. A rózsaszín köd mindent lefed.


Szóval igen, muszáj lenne egyértelműen közölnöd vele, akár add írásba! Ezzel segítesz neki, hogy továbbléphessen. Kerüld őt, amennyire lehet! Segít benne, hogy elfelejtsen.


Viszonzatlan szerelemnél nem sok rosszabb dolog létezik... Szóval kérlek, segítsd őt, tűnj el az életéből (már amennyire lehet. Mertazért ne te válts munkahelyet,meg ne a te munkádban legyen fennakadás miatta, persze)

2019. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy te mit nem érzel. És ezt simogatásos témát szerintem fejezze be, mert ha nem egyeztél bele, előtte nem kérdezte meg, hogy lehet-e, akkor bukta lehet neki.
2019. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!