Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdjek vele így ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele így ezek után? 27/L

Figyelt kérdés

3 hónapja elkezdődött köztünk valami egy férfival amit nem neveztünk meg, csók ölelés és folyamatos kommunikálás..

Most Január 12 találkozunk legközelebb, és legutóbb majdnem lefeküdtünk és abba maradtunk hogy pótoljuk amikor legközelebb talákozunk, csak pont megjött akkor, de azóta alig keres, van hogy napokig eltűnik a gyerekekre hivatkozva suliszünet stb... én nagyon kívánom és nagyon akarom a szexet vele folyton arra gondolok, de nem tudom így jó ötlet-e, szerintetek ez megalázó vagy csak én reagálom túl? Nem járunk meg semmi..


2020. jan. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk ha tényleg a gyerekekkel van és egész nap velük foglalkozik akkor lehet, hogy úgy elszalad az idő, hogy nem keres. Bár persze egy üzenet beleférne. Meglatod ha vége a szunetnek helyre billen e a dolog.
2020. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene elhamarkodni, főleg hogy olyan férfinak tűnik, akinek nem te vagy a legfontosabb. Ha komolyabbra fordul, akkor majd ha te is úgy érzed, hogy megfelelő a pillanat.
2020. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Milyen gyerekekre, saját gyerekkei? Független a férfi? Alig derül ki valami a kérdésből. Ha szerető vagy, akkor a válaszom az, hogy ne feküdj le vele.
2020. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt nem kéne erőltetni, ha van családja!
2020. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek mellett is lehet írni pár sort, fel tudna hívni, legalább este. Feleség mellett sokkal nehezebb... Főleg, ha nem te vagy az első, akivel csalja, és már figyeli a jeleket, hogy ez az arány ember mikor kinek írogat.

Aztán meg neked adja elő magát, hogy megromlott a házassága, mert a felesége egy hárpia, és ok nélkül féltékeny.

Azt pedig jobb, ha tudod, hogy szex után is ugyanígy fog viselkedni, magyarul tojik a fejedre, miközben hazudozik, hogy miért nem keres.

Ha te úgy érzed, hogy hozzád ilyen férfi illik, akkor feküdj le vele! Csak ne írj ki újabb kérdést, hogy miért nem keres, mert fent már leírtam.

2020. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
A te életed. Most komolyan mi döntsük el, hogy lefeküdj-e valakivel? Se téged nem ismerünk, se a férfit!
2020. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem egyértelmű, hogy csak szexet akar tőled. Hogy lefekszel-e vele ezek után a te döntésed, de sokat ne várjál tőle.
2020. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz dugni? Akkor dugj vele, ennyi. Gondolom nem életetek kapcsolata lesz....

Főleg ha nem keres.

2020. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ő már úgy vesz, hogy lebeszélt dolog, minek kellene másról dumálni?

Szóval neki csak egy szimpla numera leszel.

Sokgyermekes elvált apaként azért tudtam udvarolni, néha csak egy pár szmájli, néha hosszabb levelek, minden nap.

De én akartam azt a nőt!

2020. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!