Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után normális az, hogy lefeküdjek a barátommal? És milyen az első?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk eggyutt és ő már szeretné......végülis én is,csakhogy én még szűz vagyok és attól félek,hogy korai:D
2010. szept. 17. 20:24
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Várj még 1 hónapot vagy 2őt valaki 1 évet vár korod?:O
2010. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy mennmi idő után normális! Csak ma divat minél előbb összefeküdni.

Ismerjétek meg jól egymást,ez hónapokba telik, és csak akkor feküdj le vele,ha erre már teljesen felkészültél. Ha a srác nem tuja vagy akarja kivárni,amíg te sem tartod korainak, akkor jobb,ha elválnak az útjaitok.

A komoly kapcsolat nem csupán a szexről szól!

27/F

2010. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne idoben merd, hanem erzelemben majd fogod erezni, h mikor akkarod te is amikor mar felni sem fogsz ha szeret var read ha nem akkor meg mast erdemelsz
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy korai, akkor az is!

Várd meg a 18-at! Fiú vagyok, és ezt mondom, tehát hidd csak el! Még ha úgy érzed is, hogy ő Mr. Tökéletesség, szinte biztos (99,9%) hogy nem az! Fogd fel, hogy még nem vagy érett érzelmileg - tehát tévedhetsz, nem biztos, hogy jó döntés lenne. Később megbánhatod.

Márpedig ez nagyon fontos dolog neked (az első) tehát ne kapkodd el, hosszú még az élet. Gondolj a jövőre is, használd a józan eszed - azért van.

2010. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fél évet vártam, és 18 éves voltam.

Tesóm 19 éves, és a barátja már 1év 3 hónapja vár rá :D

Ahogy érzed:P

2011. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!