Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de?

Figyelt kérdés

Nos, másfél éve ismerjük egymást, elég hullámzónak mondható a kapcsolatunk. Én már a legelején beleszerettem, úgy gondolom én sem voltam számára közömbös,azonban sosem beszéltünk az érzéseinkről mert a kapcsolatunk meg ragadt egy haveri szinten és egyikünk sem az az érzelgős típus. Inkább a megszólalásaink és a tetteink amikből lehetett következtetni a szimpátiára, pl megvártuk egymást meló után,hogy együtt mehessünk haza, alapvetően egymás ugrattatása is jellemző ránk,rengeteget viccelődünk. Ha bulizni mentünk végig egymás mellett voltunk, ha valamelyikünk menni akart akkor együtt léptünk le stb. Aztán neki párkapcsolata lett így pár hónapig nem beszéltünk,mert úgy véltem hogy csak szórakozott és mégsem tetszem neki,majd valahogy újból elkezdtünk beszélgetni és azóta is tart,megint egyre többször beszélünk. Nem tudom,hogy a párjával milyen a viszonyuk,azonban én emiatt nem merek lépni,mert nem akarok kapcsolatbomlasztó lenni. Egyszer jött velünk a párja is bulizni,ekkor viszont a többi haverommal lógtam,nem akartam őket zavarni de ő még így is próbált a közelemben lenni,egyszer láttam,hogy a párja megpuszilja,de semmi reakció csak odébb lépett. A szilvesztert is együtt a haveri társaságunkkal töltöttük,míg a párja otthon maradt. Fogalmam sincs mit tehetnék,mert szerelmes vagyok belé,de párkapcsolata van,miközben olyan mintha közben adná a jeleket is és így megnehezíti nagyon a továbblépést. Próbáltam egy ideig nem keresni,de ilyenkor ő keres, reagál minden képemre,posztomra,történetemre stb. Mit csináljak?

Mindketten 23 évesek vagyunk,ha ez számít.


2020. jan. 2. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ha te mar az elejen szerelmes lettel,akkor miert nem utaltal ra? lehet hogy azt hiszi hogy te csak haverkent tartod ot szamon.. foleg ha az erzeseidnek egyaltalan nem adtal hangot,es kicsit sem mutattal tobbet mint barati erdeklodes..
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem volt koztetek soha semmi?csok sem?

mert ha nem,akkor nicns ahonnan tudja hogy te hogy allsz ezzel

2020. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán csak az kéne, hogy tudasd vele, hogy többet szeretnél tőle.
2020. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!