Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szinte szerelmes vagyok belé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte szerelmes vagyok belé, de gyulolom a szemelyiseget, szemtelen, bunkó. Mi ez az érzés? 20

Figyelt kérdés

Meghalok érte néha kedves velem de legtobbszor bunkó, gyulolom hogy ezt érzem.

Gyulolom hogy ilyen es feltekeny vagyok mindenkire akihez csak hozzá szol.

Megbolondulok ettol az erzestol.


2019. dec. 22. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérlek szépen, az az érzés a szerelem. Ha többre vagy kíváncsi, akkor tele vannak ezzel a könyvtárak. Úgy értem faltól-falig.
2019. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A pasas nárcisztikus, aki az ujja köré csavar a sima modorával és hízelkedéseivel, hogy utána a sutba dobjon, játsszon veled, mint macska az egérrel. Bizonytalan kötődésű vagy, reszketsz, hogy elveszíted, pedig azzal csak nyernél! Keress egy olyat, aki miatt nem akarsz megbolondulni, ez a kapcsolat nem egészséges.
2019. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy - csak közben az agyad ellene dolgozik, ami egy szemtelen bunkó esetében nagyon is jó! Hallgass az eszedre! Ne fűzd vele szorosabbra a viszonyt, mert annál később fog elmúlni a szerelem - és közben annál többet fogsz szenvedni. Tereld el a figyelmedet: minél kevesebbet találkozz vele, kezdj új hobbiba, stb.
2019. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nyugi, sztem nem vagy az.
2019. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg inkább fizikai vonzalomról van szó és nem szerelemről.
2019. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésből látszik hogy mindegy mi itt mit mondunk, te már elvesztél Kérdező, beleszerettél a rosszfiúba. Nem baj az egyébként, egy tapasztalatnak jó lesz.
2019. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy beleszeretett, még nem kell hülyeséget csinálnia. Agya is van.
2019. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyutt, nincs koztunk semmi.

Az a baj hogy szerintem ő is ugyanezt érzi amit én.

De akkor ez a szerelem?

Akkor miért gyulolom?

Miert faj mikor ra gondolok es miert nem boldog vagyok miatta?

2019. dec. 22. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: azért, mert egy bunkó, és ezt az agyad tudja, vagyis hiába hajtanak a hormonok, hogy ugorj az ölébe, közben tudod, hogy nem szabad, mert csak pórul járnál. Ettől van, hogy nem vagy boldog - csak szerelmes.
2019. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Szimpla szexuális vágy. Vagy valóban tetszetek egymásnak, csak nem tudjátok normálisan kifejezni, ez ilyen hajcibálósdinak felel meg.

Nekem is volt olyan, hogy nagyon bejött a asas, de a viselkedésével és a nagyzolásával a világból ki lehetett volna kergetni. Viszont az ágyamból nem biztos, hogy kidobtam volna. 😅

2019. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!