Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy fiú gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy fiú gyakran azt mondja, hogy milyen szuperek vagytok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik. Gyakran elmondja, hogy milyen szuper vagyok es kiraly csaj vagyok. Lehet hogy ezt csak baratilag mondja? Gyakran ram is szokott irni messengeren, de sajnos nem mindennap. Ha nem ír mindennap az jelentheti azt, hogy nem jovok be neki?

2020. jan. 3. 17:48
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valószínűleg a kifejezőképessége, szókincse még meglepően fejletlen.


Ettől függetlenül lehetséges, igen, hogy meg akarna hágni, ha alkalma nyílna.

2020. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szuper vagy (szerinte, szerintem pont nem..) Király csaj mégis hogy a jó életbe lehetnél? :O Max királylány, vagy hercegnő nem?

Igazából szerintem te azért nem vagy szuper, mert várod, hogy írjon, de te semmit sem teszel, te pl. nem írsz rá, csak várod, hogy ő irjon stb... miért nem írsz rá? Szegény honnan a jó életből tudja, hogy be jön neked, ha nem írsz rá nem viszonzod az érzéseit.. Azt hiszi, hoyg mégsem vagy ilyen szuper és más csajsziknak is csapja a szelet... nyissad meg a messzendzsert, de fénysebességgel és írjál rá!!!!

2020. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!