Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy férfi szerelmes de titkolja?

Figyelt kérdés
Vannak olyan jelek ha egy helyen vannak amiből látszik, hogy egy férfi szerelmes? Vagy csak vonzódás jelei? Egy ideig találkozgattunk és viszonyunk is volt de már csak néha beszélünk pár szót. Sokszor keres de ennyi. A kapcsolat különböző okok miatt nem jöhet össze.
2020. jan. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
14 éves kor felett ilyen nem létezik, kiscsillag. A felnőtt emberek nem szokták titkolni, hogy szerelmesek, csak a kamaszok.
2020. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod abból, hogy mit tesz érted.
2020. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a szerelmet a vonzódással. Én ha valakibe szerelmes vagyok el sem szeretném engedni 1 percre sem, ha átalakul szeretetté akkor már nyilván nem ennyire intenzív ez az érzés.
2020. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátrébb sorolta valami más javára. Nem oan fontos neki a szerelem. Utána tudsz nyúlni, de máshogy nem lesz semmi.
2020. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"Ne keverd a szerelmet a vonzódással."


Szerintem a kettő azonos.

2020. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem keserítelek el, de ez a férfi szerintem nem szerelmes beléd. Egyszerűen csak tetszel neki, mint nő. Férfiként mondom, hogy egy férfinak simán lehet a környezetében egyszerre akár jó néhány nő is, aki tetszik. Ez egyáltalán nem jelent szerelmességet. Mi férfiak egyszerűen olyanok vagyunk, hogy a korban hozzánk illő nőknek egy hányada, mondjuk az ötöde, simán tetszhet, ami csupán azt jelenti, hogy a nők ezen hányada nem hagy hidegen. De ettől még nem feltétlenül akarunk az összes ilyen nővel összejönni. Ha elmész egy műkereskedőhöz, ott is tetszhet a képek és szobrok közül jó néhány, mégsem akarod az összes ilyet megvenni. Megcsodálod őket, legfeljebb egyet megveszel, azután kisétálsz a boltból. Esetleg a következő héten még visszamész, csak azért, hogy megcsodáld, vásárlási szándék nélkül. Hasonló okból tartja ez a férfi a kapcsolatot veled. Ha valóban szerelmes volna, nem tartaná ennyire vissza magát, abban biztos vagyok.
2020. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, csak megdugott volna, ha nincs jobb. Rohadtul nem ugyanaz.
2020. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!