Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan itt akinek bulis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt akinek bulis kavarásból lett kapcsolata?

Figyelt kérdés

Pár hete össze akadtam egy sráccal egy buliban. Első pillantásra meg volt a szikra kettőnk között, órákig táncoltunk, csókolóztunk. Iszonyatosan beleéltem magam, mert én ezt a szikrát keresem, és ez nagyon ritka eddigi tapasztalataim szerint. Végül úgy alakult, hogy a végén közölte, hogy van barátnője.. Hát egy világ semmisült meg bennem hirtelen.. Nem keresem azóta, tudja ki vagyok, ha akar úgy is keres (persze max ha szingli lesz foglalkoznék vele). Viszont nekem azóta is ő jár a fejemben, van, hogy vele álmodom (nem igazán értem miért).. Kíváncsi lennék, hogy vajon a jövőben keresne-e vagy talán még össze hozna-e vele az élet valamikor.. Tudom, hogy ezekre a kérdésekre senki nem tud válaszolni.. Viszont érdekelne a ti történetetek is, ha van/volt hasonló esetben részetek.

26/L


2020. jan. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nocsak, milyen különleges kis retket szedtél össze, babuska. Jó nagy egód van, ha azt hiszed, hogy ha a nője mellett félrelépett, majd te leszel a különleges kis hercegnő, aki mellett nem fog. Nőj fel. Az ilyenekből ha lesz is kapcsolat, az is szar lesz.
2020. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem bulis kavarásból indult, de nem úgy, ahogy te szeretnéd hallani. Mi látásból ismertük egymást, sőt keveset beszéltünk is már előtte (évfolyamtársak voltunk az egyetemen). Mindketten szinglik voltunk.

A helyedben gyorsan elfelejteném ezt a srácot. Van barátnője, közben meg ilyeneket művel? Meg tudnál bízni benne ezek után?

Azt tudom miért álmodsz róla. Amikor alszol az agyad nem pihen, dolgozik és generálja az álmokat. A te agyad pedig nem csak nappal, de éjszaka is azon a fiún jár. Foglald el magad mással.

2020. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg ilyen van, mert a buli alapvetően jó hely az ismerkedésre. De rengeteg olyan is van akik csak dugtak. És rengeteg olyan is ahol volt csajuk, de nem mondták el a buliban a másik lánynak, csak később.

Nekem is volt ilyen. Kavartam egy lánnyal, órákat beszélgettünk, iszogattunk. Aztán később amikor megnéztem a Facebookját derült ki, hogy van barátja, közös képekkel stb.

2020. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Tisztában vagyok vele, hogy nem lenne egy jó parti tekintve a körülményeket, viszont rajta vagyok most ezen az érzelmi hullámvasúton, és érdekel kivel mi történt.

Az első hozzászóló megnyilvánulására pedig nem reagálnék.

2020. jan. 6. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
És már reagáltál is 🤣
2020. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt a helyzetem mint a tiéd. Kérlek tanulj az én hibámból. Pár éve egy buliban kavartam egy sráccal akit csak látásból ismertem, viszont nagyon megfogott és oda voltam érte. Másnap mondta el, hogy neki amúgy van barátnője. Kiakadtam teljesen. Eltelt kb egy év, és újra összekavarodtunk azonban akkor már szingli volt. Összejöttünk és 3 hónapos kapcsolatunk alatt többször is megcsalt amiket én csak a kapcsolat végén tudtam meg. Felesleges áltatni magunkat azzal, hogy majd megváltozik, mert akinek a vérében van a hódítás annak sose lesz elég egy nő.
2020. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!