Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy azért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért van másoknak kapcsolata nekem meg nincs, mert valójában rossz/gyenge személyiség vagyok?

Figyelt kérdés
26 évesen nem volt még nőm most egy kérdést olvasva az merült fel bennem hogy mi van ha azért vagyok csak zárkózott és azért nincs barátnőm mert én se bánnék úgy vele, ahogy megérdemelné?
2019. okt. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első lépést már meg is tetted, mikor ráébredtél nem a világgal és a nőkkel van baj, hanem veled. Ha tovább tudsz lépni és önostorozásból átváltassz önismeretbe és önfejlesztésbe, máris sínen vagy.
2019. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper:)
2019. okt. 11. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy átlag alatti a külsőd.
2019. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szépség relatív
2019. okt. 11. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha rádöbbenek, hogy a gyakorin milyen nyomorultak szoktak kommentálni. Kérdező, sosem késő változni, de egy párkapcsolatért általában nem érdemes.
2019. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 6os hát nem érzem magam rossz embernek amúgy de nem is volt alkalmam hogy kijöjjön illetce azt tudom magamról hogy nagyon birtokló jellem vagyok
2019. okt. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!