Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes velefoglalkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes velefoglalkozni?

Figyelt kérdés

Talalkoztam a pasival aki régtetszik es ma talalkoztunk elöször kettesben a varosban

Ranksötetedett es elköszöntünk egymástól

Meg se fordult a fejeben hogy hazavigyen akocsijával , nekem buszoznom kellett es ö ezt tudta . Masoknak ajanlott ilyesmit , mikor egyutt dolgoztunk , nöknek ferfiaknak is . Azóta is sms ezik , hogy milyen jól érezte magat .....

Mit lehet erre lépni ?


2020. jan. 7. 19:10
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
52%
Biztos messze laksz tőle és nem fért bele a költségvetésbe már.
2020. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sem Te sem mi nm tudhatjuk az okát, miért nem vitt haza, de bizonyára volt rá oka. Jut eszembe néhány dolog, de nem részletezem. Egyet azért leírok: nem akarta, hogy azt gondoljad róla, hogy azért visz haza, mert "illene" őt felhívnod és ő nem erre utazott már az első alkalommal.
2020. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudta , hogy nem tudnam felhivni mert nalam vananyám
2020. jan. 7. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne utasítsd el, ha közeledne, aztán kialakul...
2020. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy nektek ez semmit nem mond , szerintem ez felejtös
2020. jan. 7. 19:46
 6/12 Hellmano ***** válasza:
Lecumiztad volna, ha hazavisz a kocsiban nem? Vagy mi a probléma? :D
2020. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, de elengedni a nöt a sötetben , akit ölelgettel azelött es le se sz..rd , hogy fagyoskodik a megallóban .... szóval akkor h... e vagyok
2020. jan. 7. 20:00
 8/12 Hellmano ***** válasza:
58%
Én elvittelek volna meg bárki mást, akit randira hívok. Szóval bunkoság, hogy nem vitt el jól érzed. (meg hátha tényleg lett volna kis action is :D)
2020. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szégyelld magad az actionoddal egyutt ! Ne tévessz össze a te rongyaiddal
2020. jan. 7. 20:08
 10/12 Hellmano ***** válasza:
77%
Nem te rólad van szó nem is ismerlek csak féltételesen írtam, ha valakit randira hívok haza is viszem... Tanulj meg helyesen írni azt utána pasizz. Kidobtalak volna fél úton, ha rájöttem volna, hogy írástudatlan vagy meg még bunkó is :D
2020. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!