Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 éves vagyok, és még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, és még sosem kellettem senkinek. Sosem akart értem küzdeni senki, nem vonzódtak hozzám. Ez nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek privit, itt nem tudok ismerkedni. Élőben szeretném megtalálni a párom. Vágyom a szemezésre, a kósza érintésekre, arra hogy valaki nőként kezeljen. Udvarlásra, rajongásra. Bele vagyok betegedve, hogy még ez nekem nem adatott meg.

Most azt hittem, hogy tetszem egy kollegámnak, mert állandóan megérintett, kedveskedett nekem. Szemeztünk, mosolygott rám. Erre mikor elkezdtem viszonozni, idegenkedni kezdett. A héten rám sem nézett, pedig előtte már nagyon durván közeledett felém. Karácsonykor még puszit is kaptam.

Ezer éve erre vártam, erre megint a csalódás. Borzasztóan érzem magam, tudom hogy ez beteges, de másnak megadatott gimnázium, egyetem alatt a kapcsolat, kavarás, pasizás, de nekem semmi. Egyszerűen már kezdem feladni. Miért tette ezt velem?


2020. jan. 9. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2020. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja már rájöttem, ne haragudj
2020. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan akarod! Engedd el! Akkor fog valami alakulni amikor egyáltalán mem számítasz rá
2020. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt amúgy jelzed hogy te nyitott vagy kapcdolatra, érdemes érted küzdeni?


Egy olyan lányhoz aki egy mosollyal nem jelzi hogy van esély nála, nem fog senki kezdeményezni.

2020. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élőben akarsz ismerkedni?


Na és az neked még is hol lenne megfelelő?


Az emberek írják, hogy ismerkedni akarnak, de amikor szó van róla, akkro mindenhol csak kifogás van....


a munkahelyen ezért, az úton azért, az áruházban azért, edzőteremben amazért nem...


Még is, hol ismerkedsz egyáltalán?

2020. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De te teszel ez ugyben lepeseket? Vagy csak mint egy szobor varod marha nyusziful modjara hogy megkozelitsenek? A pasik is emberek, erzesekkel, nekik is kell visszajelzes. ;)

Mondom mint tapasztalt nosteny ;D

2020. jan. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!