Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a párom legjobb barátjába és mikor a közös társaságban vagyunk akkor folyton megérint ha senki sem lát és egyre jobban kívánom?

Figyelt kérdés
Egyszer majdnem megcsókolt, de félretoltam. Nem hagyja abba a közeledést és nekem egyre inkább imponál. Mindig jól kijöttünk, pár hónapja kergülgetjük egymást. Szakítanom kellene de mi lesz a közös társasággal?
2019. márc. 10. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
feküdj le vele, addig nem fogsz tudni megszabadulni a gondolattól. kétféle végkifejlete lehet: rájössz, hogy nincs meg köztetek a kémia és csak pillanatnyi fellángolás votl az egész, vagy valami sokkal komolyabb dolog kerekedik ki belőle. amíg elfojtod magadban a vágyat csak szenvedni fogsz, ez nem múlik csak úgy el magától, főleg ha rendszeresen látjátok egymást.
2019. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Közöld a "pároddal" (aki amúgy nem a párod), hogy már nem szereted és fontosabb egy közös társaság, mint ő.

Amúgy ahhoz képest, hogy elvileg sok válasz alapján a nők szentek, elég gyakran jön tök ugyanilyen kérdés.

2019. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Teljes mértékben elítélem a megcsalást, de egyetértek az előzővel.

Viszont ha lefekszel vele, előtte szakíts a csávóval, vagy ha vagytok annyira őszinték egymással, mondd el neki mi történt. Ha tényleg szereted jár neki az őszinteség és a magyarázat. De ezt csak az én véleményem.

2019. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne hallgass a lefekvésre biztatókra. A legostobább lépés ebben a helyzetben. Szakíts a barátoddal és vonulj el a társasági élettől egy időre, abszolút ne találkozz pár hétig ezzel a társasággal. Hagyd, hogy kikristályosodjon ez idő alatt, hogy mit szeretnél. Ki fog.

Akik lefekvésre biztatnak, ösztöneiknek nem tudnak nemet mondani és abban az illúzióban élnek, hogy a testiség mindenre megoldás, válasz. Az a csúcsa egy kapcsolatnak, nem az indoka.

2019. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is szakíts, mert ez ìgy nem jó. A társaságot meg felejtsd el. Hogy a másik fiúval lesz e valami, majd elválik, pl.hogy keres e, vagy csak addig voltál érdekes, amía legjobb barátjának a nője voltál.
2019. márc. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
akkor dontsd el melyiket szeretned csak nehogy a ket pad koze esel
2019. márc. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!