Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém soha nem lesz senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém soha nem lesz senki szerelmes? F

Figyelt kérdés

Zárkózott vagyok egy kicsit, és nem is vagyok az a vicces, nagydumás. Én ilyen nyugisabb típus vagyok, de persze ha lenne barátnőm akkor mennénk mindenfelé, nem csak otthon ülnénk. Csak az a baj hogy engem egy lány sem vesz észre. Mindig csak a nagyhangú, extrovertáltak a nyerők. Volt már olyan hogy egy lány ilyen fiút választott helyettem. Kicsit sz_r érzés, mert én nem tehetek arról hogy ilyen vagyok. Tudom hogy olyan lány kéne akinek hasonló személyisége van, de olyat nem találok.

Ilyen típusú fiúkat meg lehet szeretni?


2020. jan. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha már most egyedül is mennél mindenfele, úgy hamar megtalálnád azt akit keresel. Nekem sikerült. :)
2020. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthon a 4 fal közt nem sok esélyed van. Valóban ki kellene mozdulnod.

Egyébként pedig mindenkiben van szerethető tulajdonság, önmagáért mindenki szerethető. Csak ebben az elk_rvult világban mindenki azt nézi, hogy ki milyen menő. Erről szól az összes közösségi platform. Még itt is pontoznak, meg toplista van.

2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Kicsit sz_r érzés, mert én nem tehetek arról hogy ilyen vagyok."


Dehogyisnem, rohadtul tehetsz. Ha pl. rengeteg könyvet olvastál volna, meglenne hozzá a szókincsed, meg a kifejezés készleted, hogy jól és hatásosan ki tudd fejezni saját magadat. De a jelek szerint erre benned nem volt törekvés (amit a kérdés alatti szövegben tanúsított szegényes, színtelen megfogalmazásod is sejtet különben).

2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!