Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy belém senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy belém senki sem képes szerelmes lenni? Eddig még senki sem volt szerelmes belém.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, ez a második párkapcsolatom, annyira fáj, hogy ennyire értéktelen vagyok, hogy nem képes engem önmagamért szeretni.2 hónapja vagyunk együtt.
2018. okt. 20. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Honnan veszed, hogy nem szeret, avagy nem önmagadért szeret? Ha meg nem szeret, miért vagy vele?
2018. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
De képes, csak az nem néz ki elég jól ahhoz, hogy észrevedd.
2018. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert szerelmes vagyok belé. De ő elmondta h nem szeret úgy
2018. okt. 20. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret úgy, akkor minek vagy vele még?
2018. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepo lesz: azert vagy olyan emberekkel, akik nem szerelmesek beled, mert akkor is velük maradsz, amikor tudod, hogy nem szerelmesek beled.
2018. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem tudsz róla, még nem jelenti azt, hogy soha senki nem volt szerelmes beléd. 😎
2018. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem képes... És ez a második kapcsolatod...
2018. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint a napi kamu? Esküszöm minden nap van egy ilyen kérdés, és mindig lány az illető. Igen, ez annyira életszerű.
2018. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
Mert a szerelembe esés főleg nőknél fordul elő, a férfiak nagyon ritkán szerelmesek.
2018. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen :D nekem az összes arra ment rá, hogy elfáradtam a megjátszásban, rájött, hogy milyen vagyok, és onnantól már nem voltam cuki :D (nem is vagyok, ha az elején mondom, akkor elintézik egy buksisimivel, és azt mondják, dehogynem....)

belém is utoljára oviban volt szerelmes szerintem egy kissrác, önmagam miatt. ja, akkor még mertem mások előtt önmagam lenni.

2018. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!