Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakibe senki sem szerelmes?

Figyelt kérdés
Én ebben a cipőben járok, egy lány sem szeretett soha. Nagyon rossz érzés, főleg úgy, hogy romantikus típus vagyok...MINDIG viszonzatlanul voltam szerelmes. :( Szerintetek volt olyan lány valaha is, aki belém szeretett, valamint lesz, aki majd belém fog szeretni? Mert én úgy érzem, hogy nem. 20/F

2016. júl. 28. 09:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%

Ez csak mese habbal! Fényezed magad miközben egy NAGY NULLA VAGY!


Te nem romantikus típus vagy, hanem egy oltári nagy lúzer!

2016. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy voltak már beléd szerelmesek, csak te nem vetted észre, mert te meg másba voltál, aki nem viszonozta. Ilyen ez az élet, nehéz megtalálni a közös hullámhosszot, de még fiatal vagy, bármi megtörténhet.
2016. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Azt nem tudom,volt-e, de lesz!
2016. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, létezik, rám is igaz ez, csak 10 évvel idősebben. Az oka annyi, hogy csúnya és alacsony vagyok. Ha ez nem igaz rád, akkor azért nem volt még beléd szerelmes senki, mert romantikus típus vagy. A romantikát felejtsd el, mert csak elüldözni tudod vele a lányokat! Ha kell, játszd meg magad, de a lényeg, hogy semmi romantika!
2016. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok, sajnos. Az, hogy csúnya vagyok, relatív. Nem tartom magam jóképűnek egyébként. Megjátszani sem akarom magam, mert baromi kellemetlenül érezném magam. Az értelmes válaszokat köszönöm amúgy!
2016. júl. 28. 09:49
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
46 %-os! Te aztán alaposan mellélőttél, a nők nagy része ugyanis imádja a romantikát, ellenben utálják, ha valaki nem önmagát adja és megjátssza magát. Neked valószínűleg azért nincs senkid.
2016. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

#6 Én nem vagyok jó a megjátszásban, viszont bármi romantikusat csináltam, a nők szinte menekültek előlem.

Kérdező, ha alacsony vagy, akkor sajnos nincs esélyed a nőknél.

2016. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok, ez ugye az átlagmagasság alatt van. Bár nem hiszem, hogy ez akkora hátráltató tényező lenne, mert nálam alacsonyabb srácokat is láttam nővel kézenfogva. Oké, nyilván hátrányból indulok egy 185 cm-es fiúhoz képest, de szerintem nem vagyok kerti törpe.
2016. júl. 28. 10:08
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz, hogy alacsonyként nőd legyen, vagy eszméletlenül jóképűnek, vagy gazdagnak kell lenned. Ha egyik sem igaz rád, akkor 175 cm alatt nem számítasz férfinak a nők szemében.
2016. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez nekem szólt? Én nem k.anyáztam le senkit, el vagy tévedve, kisfiam.
2016. júl. 28. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!