Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam rajta, hogy helyette az exemet választottam?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején voltunk a dolgoknak egy fiúval, (aki már az exem)közben egy másik fiú randira hívott, de sajnos nem foglalkoztam vele, pedig tetszett,jobban is mint az exem.

Azóta annyira bánom, hogy nem őt választottam.. Már hónapok óta ő jár a fejemben és nem tudom túltenni magam ezen. Az jár a fejemben, hogy most boldog lehetnék, ehelyett nagyon nem ez a helyzet. Ez valami büntetés? :(



2020. jan. 11. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen az. De ezen még lehet változtatni.
2020. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresni derogál?
2020. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

keresd feeeel.

mindenkepp...ne habozz...

nem hiaba jar a fejedben

2020. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem büntetés hanem a döntésed következménye. Egyszer jól döntünk egyszer rosszul. Annak meg aztán isszuk a levét.

Ez van...

De miért nem keresed meg?

2020. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Más is kapott privatot a kérdezőtől? Ez egy idióta p...
2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmi nem jött
2020. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakíthatsz és felkeresheted az illetőt. Az viszont, hogy esetleg "arcra jobban tetszik" a boldogságot nem garantálja, mert ebből nem tudhatod, milyen személyiség. Persze lehet, hogy "ő az igazi" sose lehet tudni.
2020. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Én nem írtam neked levelet. :D

#7 Már szakítottam.

Többieknek köszi a választ! :)

2020. jan. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!