Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jól választottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól választottam?

Figyelt kérdés
Régebben egy munkahelyen dolgoztam egy sráccal. Első látásra szerelem.. viszont bizonyos okok miatt akkor nem jött össze a dolog. Végül megszakadt a kapcsolat teljesen, annyira, hogy nem is beszélgettünk. Eltelt jó pár hónap és megismertem a mostani páromat. Megértjük egymást, nagyon jól megy a kapcsolat is, viszont a másik srác rájött, hogy hülye volt és engem akar. Én elutasítottam, mivel a párom egy tiszteletre méltó ember és szeretem, a srác viszont kissé gyerekesen viselkedik és a szerencsejátékok szerelmese kiskora óta. A probléma csak annyi, hogy nem tudom őt elfelejteni. Csak ő jár a fejemben és sajnálom, hogy munkahelyet változtattam, így nem láthatom őt minden nap. Tudatában vagyok annak, hogy a kapcsolat nem működne vele olyan szinten mint a jelenlegi párommal. De nem tudom őt elfelejteni.
2018. szept. 20. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

*Tudatában vagyok annak, hogy a kapcsolat nem működne vele olyan szinten mint a jelenlegi párommal.


Jól.

2018. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanilyen háromszögben voltam, de én voltam az aktuális férfi, akit nem akartak otthagyni.


Végül a lány újra találkozott a munkahelyi sráccal, és le is nyúlta.


Ha egy kapcsolatot meg tud rengetni egy harmadik személy, akkor sajnos az nem egy stabil kapcsolat.


Mivel tudom, hogy az exem most boldogabb, szerintem keresd meg te is a srácot. Egyszer vagy fiatal. :)

2018. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Jól választottál, már pusztán önmagában a szerencsejáték függősége miatt is. Azzal tönkre tenné nem csak a saját, de a te és a környezetetek életét is. Ehhez ne asszisztálj.

Segíteni fog, higy a munkahely váltás miatt ritkában látod. Az is segíthet, ha tudatosabban, racionálisabban viszonyulsz hozzá, mint pl pont a szerencsejáték függősége.

Idővel ki fog kopni.

2018. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. A sajátját már tönkretette valamilyen szinten, két munkahelye van, és fizu második harmadik napján kölcsön kér..
2018. szept. 20. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!