Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy egyedülálló anyuka lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülálló anyuka lehet még igazán szerelmes vagy a figyelmét 110%-ban a gyerek köti le?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, amikor még nem felnőtt a gyereke, hanem még kicsi vagy tinédzser.
2020. jan. 12. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy 3 gyermekes anyukának udvarolok, és olyan szerelmes, mint az állat. Én is, nekem is vannak gyerekeim. Neki: 4, 6, 13, Nekem: 7, 9. Ha egymás mellett ülnek, tisztára, mint az orgonasípok.
2020. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Olyat keress akinek nem a gyereke a szerelme.
2020. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A kettőnek csak annyi köze van egymáshoz, a gyerekek végett kevesebb az ideje, mint egy gyermektelen nőnek. A szerelem, egy belülről jövő érzés. Ez az érzés akkor is meglehet, ha napi 16 órát talpon van.
2020. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha te nem a második gyereke akarsz lenni, akkor igen, lehet szerelmes. De akkor ne a gyerekkel rivalizálj, hanem legyél férfi!

Üdv, egy fülig szerelmes nő, aki anya IS

2020. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gyerekfüggő is. Vannak "nehezebb" gyerekek, akik mellett még 6-7 éves korukban is épp akkora kihívás pl. az evés vagy tisztálkodás, mint csecsemőkorukban. Egy ilyen mellett a nőnek semmi és senki másra nem marad kapacitása. Egy "könnyebb" gyerek mellett viszont szerintem simán. Van, aki már 2-3 éves mellett is újra kapcsolatban tud lenni.
2020. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én is voltam pl.
2020. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jol osszeegyeztetheto a parkapcs es a gyerekneveles, meg ugy is h havonta menedzselni kell a lathatast, de normalis az exem es en is vele, az ilyenkor felszabadulo idot a parommal toltom, meg jol is jon.

Szerintem semmivel sem bonyolultabb mint bkinek, aki a kozos gyerek nevelese kozben probal idot szakitani a parjara. Az anya hozzaallasan mulik minden, na meg h az uj par mennyire talalja meg a helyet ebben a felallasban.

2020. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Én még férjhez is mentem. Nekünk több időnk volt egymásra, mint az átlag pároknak, mert rugalmas volt a munkaidőnk, napközben is tudtunk találkozni. És a férjemnek is van gyereke, tehát gyerekes programokat is csináltunk együtt, de sokszor anyukám, anyósom, testvérem, nagynéném vigyázott a gyerekekre, mi meg kettesben csináltunk programot. Ráadásul mi elég hamar összeköltöztünk, onnantól már családként éltünk.
2020. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak ugyan kivételek, amikor a nő csakis a gyerekének él, de a többség olyan, hogy megfelelő társ esetén igenis szerelembe esik. Jól teszi!

F.

2020. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!