Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? Egyáltalán mit kell érezek ha szerelmes vagyok? 29. éves egyedül élő anyuka vagyok egy 10 éves fiú gyerekkel. Egyáltalán szüksége van az embernek stabil intenzív társra?

Figyelt kérdés

4évig éltem a gyerekem apjával, aztán 3évig egy idősebb férfivel laktam.(külföldi volt) idegen nyelven kommunikáltunk,meghalt 2éve! Most udvarol egy osztrák 3naig együtt voltunk (ő nálam) de összezavar s furcsa,hogy valaki itt a házamban. Mi baj lehet velem? Vagy a padi fura s ő generálja ezeket az érzelmi hullámokat nálam?

Az fix,hogy nem vagyok átlagos de mi bajom lehet???

Kérlek próbálkoznak csak intelligensebb tapasztalt idősebb személyek írni nekem s próbáljanak semmi szarkasztikus kifejezést használni.



2019. nov. 26. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Elég korán kezdted az ipart mami. 10 éves pulya 29 évesen? Az igen. Szerintem veled sem stimmel minden a leírtak alapján. Tegyél rendet a fejedben, szakival!
2019. nov. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem teljesen. Mi furcsa neked?
2019. nov. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Össze vissza kufircolsz abban a házban ahol a gyerekedet neveled...

Mindegy, hogy külföldi, "csak pókhálózzon".

Fix, hogy tényleg nem vagy átlagos!

Szerencsére...

2019. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ö generàlja.


Egy nö mindig erzi hogy valoban szeretetben van es biztonsagban vagy epp csak felvallrol veszik.


Az erzelmeket mindig a masik ember vàltja ki/vagy nem vàltja ki

2019. nov. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"29. éves egyedül élő anyuka vagyok egy 10 éves fiú gyerekkel. "


Szegény gyerek!

2019. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lel55

:) Debrecenben lakom s 3 lakàsom van 💖nem szeretkezem senkivel,mert addig wl sem jutok velük 😊. Vacsoräzunk s egy röpke beszélgetès alkalmäval mär le is tudom vonni a konzecvenciät,hogy mennyi a szav ideje nälam.

Vicces de eskü elôadom,hogy albèrletben vagyok de akkor mär règ eldontottem,hogy felejtôs a pali s mèg a vacsit is kifizetem. Aztän oda adok neki egy lakäskulcsut rämitatok az ajtöra s megkèrem,hogy ha felébredt hìvjon fel s egyutt kävèzunk. Ezt kb.5alkalommal ugyan ìgy eljätszottam s mikor oda fûzöm mèg a mondokäm mellé,hogy az èn lakäsaim 5bôl 4valott szerelmet mäsnap reggel 🤨.

A fèrfiak ugyan olyan anyagiasak,mint a nôk!

2019. dec. 1. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyszerûen igen eddig mèg csak ilyesmi kaliberekbe botlottam!

Ohh igen s eddig mind albèrletben egy baràttal vagy a szülôknèl laktak 🤔🤦‍♀️

Esküszöm mintha kinôttem volna mär a velem egyidôs dèrfiakat!

2019. dec. 1. 15:11
 8/9 A kérdező kommentje:

Össze vissza kufircolsz abban a házban ahol a gyerekedet neveled...


Mindegy, hogy külföldi, "csak pókhálózzon".


Fix, hogy tényleg nem vagy átlagos!


Szerencsére...

🤦‍♀️nehéz a magyar nyelv de le tudtam fordítani.

Kedves komentelô én sem vagyok magyar, s rosszul fejeztem ki magam. Nem azonos nemzetisêgûekkel próbällkoztam eztszerettem volna kifejezni. Tudni illik az € ès Ft. Közt nagy a különbsèg,ezért nem probálkozom magyarral. A cégem miatt vagyok még magyarorszägon s nem szàndèkozom itt megöregedni,mert itt nagyon egyedül èrzem magam.

2019. dec. 1. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki nem írta neked, hogy férfiak között nincs anyagias, számító!

Azért az arány nagyon de nagyon más!

Engem nem érdekelnek sem lakásaid, sem a pénzed, sem a ruháid, sem az autóid, de még csak a céged sem!

Volt egy párom aki állandóan ki akart segíteni.

Vegyek egy jobb lakást, jobb autót...

Kell a fenének, 15 éves korom óta nem függök senkitől és semmitől, és inkább haljak meg teljesen szegényen, de nem taposok el senkit, és nem játszadozok senkivel.

2019. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!