Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 42f vagyok lehetek még szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

42f vagyok lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés
23 évet együtt életem a párommal akivel van egy közös gyermekünk. Sajnos már külön élünk elég rég óta. Belé anno szerelmes voltam mikor még ismerkedtünk de az még a 90 és evekben volt. Azóta nem éreztem ezt az érzést pedig már voltam nem egy hölgyel de egyikbe se sikerült bele szeretnem, és úgy nekem meg nem működik egy kapcsolat. Érezhetem én meg a szerelmet? Vagy már idős vagyok hogy hozzá?

2020. jan. 12. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy idős a szerelemhez, persze hogy érezheted, csak meg kell találni azt, akivel működik.
2020. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj akármelyik nőre ránézek nem erzem azt hogy ő lenne az. lehet az magas alacsony sovány kövér. Olyan sokat éltem párkapcsolatban hogy el felejtettem milyen az hogy szerelmesnek lenni. Így nem is keresgélek el vagyok egyedül,csak néha azért jó lenne már egy társ.
2020. jan. 12. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetnél.

Tény, hogy ennyi tapasztalás után már nem pont azt a szerelmet érzed, mint tiniként, de attól még lehet mély, csodálatos érzéseket megélni.

2020. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de meg voltam róla győződve, hogy nem tudok már szerelmes lenni. Aztán 39 évesen kettő pillanat alatt olyan kézremegősen lettem szerelmes, mint 19 éves koromban. Komolyan, bejött a pasi a munkahelyemre, hogy lásson, bár még nem mondtuk ki, találkozott a tekintetünk, felrobbant a világ, elkezdtem remegni és kirohantam a teremből. A kollégák, akik körülöttem álltak, azonnal elhallgattak, amikor belépett az ajtón és összetalálkozott a szemünk Utána volt, hogy írt nekem Fb-on és majdnem infarktust kaptam, annyira vert a szívem. Na, pont úgy is végződött, mint 19 éves koromban. Köszönöm szépen, soha többé nem akarok szerelmes lenni. Majdnem belehaltam, az a helyzet, 1,5 évig meg akartam halni.
2020. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó kommenttelőnek is :) a hideg kirázott..
2020. jan. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!