Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az Igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az Igazi?

Figyelt kérdés
Vagy bármelyik hozzánk passzoló partnerből lehet igazi, csak dolgozni kell a kapcsolaton?
2020. jan. 13. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy pszihològus szerint (vmi Péter). Nem. Létezik olyan akiből igazi lesz, mert összetudsz vele csiszolòdni. Es ha csak 2-3 vagy 10 evig tart, attòl lehet jò parkapcsolat, állìtása szerint, a jò kapcsolatot nem a kapcsolat időtartama határozza meg!
2020. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3 és fél milliárd potenciális partnerből sok van, akivel annyira összepasszolunk, hogy azt mondhatnánk rá, hogy az igazi (mondjuk akár több száz vagy ezer).
2020. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni nem azt jelenti, hogy majd megmutatod neki mik az elvarasaid es te megtanìtod. Hanem kitanulmanyozod, hogy müködik a másik fél, es e szerint"manipulálod" ugy hogy te megkapd amit akarsz harcok vitak nelkül, es igy harmonikusan tudtok együtt élni.
2020. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaziban nem , de abban sem, hogy bárki bárkivel összeillene.
2020. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Kinőttem a mesékből, köszi.

Amúgy ha szedegeted a másik után a koszos zoknikat, és a kedvencét főzöd, ő meg ágyba viszi a kávét, abból lehet valami. Ez a realitás. Nem az marad melletted, aki falhoz nyom, jól megdug, aztán fél év múlva elfelejt, és másnak írogat. Ez nem erről szól, csak sokan álomvilágban élnek. Sokáig abban éltem én is, sajnos...

2020. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kettőtökön múlik hogy mit hoztok ki egymásból, hidd el ha valaki olyannal találkozol és összeismerkedsz/összejössz akivel kölcsönösen kihozzátok egymásból a legjobbat, azt tudni fogod. Persze mindenki szokott veszekedni, és ha ezeket jól meg tudjátok oldani, annyira erős kapocs lesz köztetek hogy szinte semmi nem választ szét titeket. Na valahogy így lehetne leírni ki az igazi. Az "igazi" inkább mindkettőtökön múlik.
2020. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg úgy érzem, van :)

L

2020. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A #4-es véleményét osztom, illetve ezt:

"Az 'Igazi' nem létezik. Nincsen. Sehol nem él egy nő vagy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne 'Igazi'. Ehhez nagyon sok szeretet, türelem, lemondás, megértés szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, amelybe a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált." (Popper Péter)

És kiemelném a szerencse fontosságát, mert arra valóban nagy szükség van, hogy találkozz azzal, akivel "kell". Mással hiába dolgozol rajta, sosem lesz olyan...

2020. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!