Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted létezik az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik az igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Szerinted van ilyen? Megtalálhatja az ember az igaz szerelmét?

Honnan tudod, hogy megtaláltad az igazit?

Milyen jelei vannak?

Te már megtaláltad?



2020. jan. 12. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

1, 2, 3,: Ha lenne ilyen, akkor nem lenne ennyi válás, megcsalás, és társai;

4.5.: Az igazival megvan a közös hangsúly, izzik a levegő körülöttünk, amit más is érez, keressük egymás tekintetét, stb. De ez csak egy időszak addig, amíg össze nem veszünk, és akkor jön az elválás...;

5, Majdnem megtaláltam 1×, de az élet befigyelt. Ettől függetlenül sosem volt még párkapcsolatom. (37F)

2020. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Sétáljak el előtted mégegyszer? ;)
2020. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi az igaz szerelem definíciója?
2020. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 A lényegre tapintottál. Szerinted mi lehet az?
2020. jan. 12. 15:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, számomra a férjem az. Nem azt jelenti az “igazi”, hogy sosincs véleménykülönbség, vagy hogy ha nem figyelnénk egymásra, akkor sem laposodna el a kapcsolatunk. Azt jelenti, hogy nem akarjuk elengedni egymás kezét sosem, ezért teszünk a házasságunkért. 16 éve vagyunk együtt, jobban szeretem most, mint az elején.
2020. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Túl vagyok már az életem felén, de még mindig nem tudom biztosan a választ.

Van az a fajta mindent elsöprő szerelem, amiben annyira fázol, hogy vacogsz. Amiben minden ellene mond a józan észnek, legfőképp az érzéseid. És van olyan, ami leginkább egy meleget árasztó cserépkályhára emlékeztet. Amiben hazaértem érzésed van, és azt érzed, hogy ti ketten egymásnak vagytok teremtve kezdettől fogva. Én az első verziót nagyobb szerelemnek éreztem, de csak ez a második féle szerelem volt az, aminek volt is jövője. Egyik se gyakran van az ember életében. Talán 2-3 alkalom maximum. Az igaz szerelmet nem fogod 2 évente átélni. És lehet, hogy mindkét fajta szerelem igaz, én sokszor a tűzhöz érzem hasonlónak. Ami ha kiszabadul a kályhából, borzalmas pusztítást végez. Viszont ha ott ég, ahol a helye van, akkor létszükséglet.

Azt a pusztítót 2-szer éltem át. És azt, amiben hazaértem, szintén kétszer. Mert ez utóbbi sem tart mindig örökké.

2020. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.


Az én 7 éves kapcsolatom még nem bizonyít semmit. Párommal viszont el tudom képzelni, hogy leélem vele az életemet.


Szüleim majdnem 36 évig voltak együtt. Anyukám sajnos 2017-ben meghalt 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal. Apukám minden vizsgálatra, műtétre, kemóra elkísérte, ápolta, szerette, kitartott mellette jóba és rosszban. Harmonikusan boldog családunk volt.

Életre szóló törés lett anya halála nekünk.

2020. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az igazi szerelem kölcsönös, lelkesedés alapú érzés, ami arra ösztönöz, hogy örömet okozzak annak, akifelé ez irányul, ő pedig ugyan így.

Van ilyen, de gyakrabban csak élvezkedik az egyik fél, hogy jajj de jó, szeretve van.

2020. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is a kölcsönös szerelem az igaz szerelem. De az hogy egyformàn égjen, egyformàn alakuljon àt ami össze is tart örökre, ahhoz keves.

Inkabb azon mulik hogy ket fél meddig tud együtt élni es ahhoz nem elég az erzelem. Kell a hasonlo ambiciok motivaltsag egymasra hangoltsag stb.


A mondàs hogy a szerelem mindent legyöz, az egyszerüen nem igaz.

2020. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hiszek benne h van ilyen, de én nem találtam meg. Vagyis azt hittem aztán mégse.
2020. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!