Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hinni a megérzéseinknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a megérzéseinknek, ha azok a körülmények ellenére is egyre csak azt súgják, ő a másik feled?

Figyelt kérdés

Képzeld el: Beszelgetsz, találkozol, szexelsz egy emberrel. Nagyon jó minden. Ezelőtt meg sosem tudtál ilyen könnyen megnyilni, úgy érzed mintha mindig is ismerted volna, a legapróbb kis vonásaiban emlékeztet magadra. Különleges, kicsit hátborzongatóan de tökéletes minden.Boldog vagy nem agyalok túl a dolgokat, csak a maguk egyszerűségével megtörténnek. Na de! Erre kiderül hogy nem csak veled beszélget, találkozgat meg szexel. Hanem meg több másikkal is. Persze kiakadsz, de valamiért beszélni meg mindig beszéltek. A varázs miatt. Úgy érzed kicsiket taszít, olykor mintha próbálna visszatáncolni magát. Nem érted az egészet. Haragudnod kene de szeretsz vele beszélni. Nem tudod mit akar de minden gondolatod és erzesed azt súgja, ő az! De a dolgok egyáltalán nem úgy alakulnak.

Noss én személy szerint életem során úgy tapasztaltam, a megérzéseim idővel megvalósultak. Ijesztő hogy kis gondolatok vagy kimondott szavak miként váltak valóra a későbbiekben. Most is hasonlót érzek, és egyszerűen hiába próbálom ignoralni, nem megy. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? A megérzés létezhet? Van másik felünk?



2020. jan. 8. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy számodra olyan ember-e az igazi, aki szimultán több partnert is hülyít. Ő a másik feled? Egy ilyen ember? Ja, amúgy az igazi nem létezik, ez meg csak egy mindent elsöprő, főként szexuális vonzalom a részedről. Az övéről még annyi sem, hiszen nem söpör el mindent, például a többi parnterét.
2020. jan. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért látod ennyire túl idealizálva ezt az embert, mert ezt akarod látni.

Igen, a megérzésekre nagyon sokszor kell hallgatni,de ebben az esetben szerintem a másik fél nem így gondolkodik rólad.

2020. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki masokat is reszesit ebben a "kegyben" az nem a masik feled, tudom, ateltem, kerestem olyat aki engem tesz az elso helyre es nincsenek tovabbi versenyzok.

A masik meg... evek ota ir, pedig nem talalkozunk, de ha engem akart volna, most o aludna itt mellettem. En akkor ugy ereztem bmennyire is passzolunk mindenben, ezt mind eldobom, mert csalfa. Nem volt konnyi dontes, hisz eletem legnagyobb fellangolasat eltem at es a legjobb szexet, de nem kellettem neki elegge. Ezt el kell fogadni. Vagy lehetnek egy a tobbi kozul es pazarolhatnam az eveimet es varhatnam h melyik nap kerul ram a reflektorfeny. Egy kicsit.

2020. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A megérzések jó dolgok, nekem is általában be szoktak jönni, de azért néha érdemes a tényeket is figyelembe venni. Jól mondja az egyik válaszoló, komolyan az lesz a másik feled, aki egyszerre több nőnek csapja a szelet? Az emberek nem változnak, más miatt főleg, szóval ha most ilyen, akkor gondold el, hogy te a rózsaszín vattacukorfelhős tökéletes kapcsolatodban élsz, házasság, gyerek, fehér kerítés a ház körül, aztán bumm, azt látod, hogy továbbra is mindenféle szeretőkkel veszi körbe magát. A "másik feled" leírásának része, hogy ugyanazt akarja, mint te, és ugyanúgy viszonyul hozzád, mint te hozzá. Ennél a pasinál ez a kitétel nem teljesül.

Egyébként gyanús a leírásodból, hogy csak a te kedvedért játssza meg magát olyannak, ami a szemedben tökéletes, a többi lány előtt meg teljesen más személyiség, ami az ő szemükben tökéletes. Mint egy pszichopata- legalábbis a "hátborzongatóan tökéletes" jelzőpárosításról nekem abszolút ez jutott eszembe.

2020. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet a másik feled, ha ő közben másokat is fűzöget, ezt csak te beszéled be magadnak, hidd el nem rosszindulatból írom. Idealizáltad őt, ha a cukormáz lehull megismered a valódi énjét. Na az az igazi!
2020. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól kavarja a sz*rt ez az ember. Nem csodálkoznék, ha tudatosan irányítana téged és a többi partnerét, hogy így érezzenek iránta. Ebben nincs perspektíva, lépjél tovább.
2020. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Kezdj el felnőni vagy ismerkedj tinikkel, mert az egész szöveged olyan, mintha egy 16 éves lány írta volna.

A pasi szexel veled és másokkal. Amit te érzel, az sima ösztön. Nem szerelmes, nem akar veled lenni. Egy vagy a sok közül és ennyi.

A megérzéseid pedig maximum annyira valósulnak meg, amennyire akarod. Nekem is van pár ilyen ismerősöm és amikor a nagy megérzéseikről beszélnek, lazán ignorálják a pofára eséseik.

2020. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Naiv vagy. Odavagy erte, o meg el ezzel es lazan atbasz, mert ugyis lefekszel vele... Sose lesz ez a masik feled...

Hany evesek vagytok?

2020. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk mindketten. Kaptam értelmes jó válaszokat, és kevésbé értelmeset. Köszönöm. Annyit még hozzáfűznék, hogy természetesen elküldtem melegebb éghajlatra, mivel ennél persze többre tartom magam, hogy csapatban játszak, sőt én szerintem bőven elég kell legyek egymagam is, és nyilván ezeket mind meg is mondtam neki, meg sok mást is. Tényleg bunko voltam, mert le akartam építeni, de nem igazán akart elmenni. Ezért vagyok most lelki válságban. Lehet tényleg csak o az élősködő én meg beveszem🤔 na szóval köszi a valaszokat
2020. jan. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!