Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szeret az megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret az megcsal?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel mostanában keveset vagyunk együtt munka miatt, és egyik nap itthon felejtette a telefonját de még mielőtt vissza jött érte belenéztem a Messengerbe és láttam hogy egy lánnyal írogat, becézgeti hogy édesem, kicsim... szíveket meg puszis smiley-kat küld neki. Lehetséges hogy érez iránta valamit? : ( nem úgy tűnik mintha csak szexre kellene neki az írás alapján hanem mint aki szerelmes, egyből reagál minden üzenetére mert látom az időpontokat.

2020. jan. 13. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván könnyű ezen felháborodni, de annál nehezebb a problémát kezelni. Talán tényleg csal, talán csak az egysíkúságból menekül, talán a szexuális életetek nem elég jó neki, bármi lehet...ezen az oldalon senki sem fog a felháborodáson túl semmi érdemlegeset hozzáfűzni
2020. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Csal téged,hagyd ott mielőtt ő hagy el téged.

Ez előtt nem adott semmi jelet arra,hogy más iránt érdeklődne?

2020. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig NEM.
2020. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne alázd tovább magad
2020. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hetek óta fura, kicsit hanyagol. Nincs az a tűz ami volt. De arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek érez iránta valamit vagy csak szexre kéne neki ? Mert ha csak arra akkor engem szerethet, de ha érez iránta valamit akkor nekem végem :’ (

Mindig úgy becézi mintha együtt lennének, semmi olyanra nem tesz utalást hogy legyen szex vagy valami, csak kedveskedik neki meg hogy találkozni kicsit, csók, puszi ilyenek

2020. jan. 13. 23:05
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig nem ...
2020. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Szereti, vagy csak szex, ez a vőlegényed tudná megmondani, de ezek szerint téged már nem szeret, ez a fontosabb.

Állj elé, és kérdezd meg!

2020. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Mivel jobb ha megcsal, de őt szereti? Nemértem. Jobb lenne ha téged szeretne de őt dugná?
2020. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Az nem lenne akkora baj ha csak szexre kell neki? Mert azt gondolod hogy ha mással akar szexelni, attól még téged szeret??

Hát nagyon nem. Aki szeret valakit, az csak azzal az eggyel akar lenni, senki mással!

Tök mindegy hogy mit akar attól a nőtől, ha ezt csinálja akkor nem szeret téged!

2020. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Aki már ilyen intim(ez alatt a becézést,közvetlenségemet értem) kapcsolatba kerül mással,miközben jegyben jár,az nem tisztességes. A hűtlenség egy undorító dolog,még csak szóban is,szerintem fogd magad,és hagyd ott.

Ha kérdőre vonnád simán hazudhatna,lesz jobb,nem vagytok egymásnak valók,ezt elkell fogadni.

Szerintem jobb lenne a tények elé állítani,és otthagyni,nem kell magyarázkodás vagy bocsánatkérést meghallgatni.

Ha valakit igazán szeretsz,nem vagy mással.

Majd lesz valaki aki igazán fog szeretni,de szerintem biztos nem ez a hapsi.

2020. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!