Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti vesztettétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vesztettétek el érdeklödéseteket egy nö iránt, ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy nö nem igazan hiszi el , hogy tetszik nektek , hiaba mondjátok , ö mondja hogy szerinte volt baratnöt jobban szerettétek .

És tudjatok hogy van igazsag abban amit mond .

Szánalmas egy nö ilyenkor ?



2020. jan. 14. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

gratula :D e/3 :D amúgy a nő az hosszú ő :D

a jelenlegi párom is önbizalom hiányos rossz önértékelésű volt én voltam neki az első aminek nagyon örülök mert nekem is ő volt az első és amúgy qurva jól néz ki! valamiért azt vettem észre hogy a szebb lányoknak rosszabb az önbizalmuk mint az átlagos vagy kevésbé szebb lányoknak... :S (durva)

a lényeg ő is mindig kérdezte tőlem amikor mondtam neki hogy mennyire szép mennyire csinos mindig kérdezte "tényleg?" de azzal a sokkolt arcával is... meg hogy csak udvariaskodok meg hogy smink meg minden oké... le vettetem vele a sminket (nagy nehezen...) azt mondtam neki így még szebb vagy (és az a durva hogy tényleg így éreztem...) a lényeg van egy csomó ilyen lány mint te meg a barátnőm

és aki tényleg szeret és tetszel neki az nem fogja megunni az csak még többször fogja mondani! és a igen királynőként érzed magad az ilyen férfi mellett!

2020. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Rockarc ***** válasza:

En kerulni szoktam az oneretekeles zavaros noket. Altalaban egyutt jar egy csomo mas problemaval is. Sosem fogja tudni, hogy mit szeretne, allandoan viaskodik, hogy jol csinal-e mindent stb. Pszichologus, az kell neked, nem parkapcsolat. Az majd csak utana johet, ha keszen allsz ra.


43F

2020. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rokarc jo persze azert 35-ön teljesen más a helyzet de a fiatalok 70-80%-a legyen az fiu lany ebben szenved... és ezt általában a párkapcsolat szokta helyre tenni... visszatérve arra hogy sohasem tud eldönteni semmit... nos nem mindig igaz... az önbizalom hiány és a döntésképtelenség az teljesen más pl az én barátnőm ilyen téren rendkívül makacs személyiség sokszor… és általában képes dönteni mindenről főleg a komolyabb dolgokban...!

Gondolom a kérdező szinten bőven 30 alatt van... (vagyis remélhetőleg...)

2020. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az meg a + hogy a lelki gondok nem véletlen alakulnak ki! De egy megfelelő partner képes segiteni/helyrehozni azokat a dolgokat amik miatt kialakultak a lelki dolgok
2020. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!