Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ismerkedés alatt meddig tartja fenn az érdeklődéseteket egy lány?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma!


Tény,a férfiak szeretnek a vadászok lenni és a nőt,mint vadat elejteni. (most nem olyan pasikra gondolok,akik alkalmi kapcsolat gyanánt startolnak a csajra,hanem olyanok véleménye érdekel,akik komoly kapcsolat reményében ismerkednek.)


Tehát, jól esik nektek,ha ti írtok rá, ti hívjátok el randira a kiszemeltet? Úgy gondolom,hogy azt se várjátok el,hogy mindig csak TI kezdeményezzetek,ugye?


1-2 hét csetelés elég nektek ahhoz, hogy eldöntsétek kell-e a kiszemelt, lesz-e randi vagy sem?


Meddig várjátok el,hogy ti irányítsátok az ismerkedést és mikortól várjátok el,hogy a lány is megtegye a kellő lépéseket?

Meddig nem veszíti el a lány a varázsát a szemetekben? Mikortól éreznétek azt,hogy jajjj megint ő írt...már nyomulós?? Vagy nálatok más kategóriában van a "nyomulós csaj"?



2016. júl. 31. 13:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Amíg úgy érzem, hogy kölcsönös az érdeklődés. Ha érdekel egy lány, akkor nem tud annyit keresni, hogy nyomulásnak érezzem.
2016. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Rövid chatelés/levelezés után már én szoktam randit ajánlani, felesleges hetekig húzni, hogy aztán kiderüljön, hogy mégsem működik esetleg.


Másrészt már az online résznél is szeretem ha a lány valamennyit kezdeményez. Úgy vettem észre, hogy azokkal a nőkkel, akik mindig csak visszaírnak azok az életben sem működik, általában lekésőbb ott kiderül, hogy részéről nincs meg a vonzalom.


Pár nap után szoktam is várni egy keveset, aki ilyenkor maga nyit, azt jó jelnek fogom fel, akinek viszont annyira nem voltam érdekes, hogy 1-2 nap után rákérdezzen, hogy hogyan vagyok, azt hagyom is a fenébe (részben ezek a lányok szoktak néha panaszkodni, hogy a férfi eltűnt mint szürke szamár a ködben, pedig csak annyit kellett volna tennie, hogy dob egy "szia, mi újságot")

2016. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ezek de jó válaszok!! Pont ilyenekre vagyok kíváncsi! Köszönöm!


De akkor hadd kérdezzem meg,hogy miért vagytok hajlandóak így próbára tenni a csajt és megvárni,hogy vajon ő nyit-e x nap után? Ha totál érdekel titeket,akkor képesek vagytok tovább állni,ha nem jön tőle mégse egy érdeklődő üzi,holott pedig klappolna köztetek a dolog?

2016. júl. 31. 13:40
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem nevezném próbára tevésnek, olyan rossz hangulatú szó.


Egyszerűen nem akarok abba a hibába esni, hogy nyomulok ezerrel, a hölgy meg csak elüti az időt. Nem mindig csináltam ezt, de egy idő után meg kellett tanulnom, hogy nagyon sokan akár hetekig elviselik, hogy udvarolj nekik, de maguk részéről magasról tesznek arra, hogy vagy e vagy sem.


Akinek tényleg bejövök, az hiányolni fog, az kíváncsi lesz, vagy akár csak természetesnek fogja venni, hogy ő is ír nekem.


Aki viszont tényleg csak elfogadja, hogy vagyok (értsd, ha írok visszaír, ha nem írok, hát annyi baj legyen), azokról szeretem ezt hamar megtudni. Ne értsd félre, nem haragszom rájuk, nem szapulom őket, hogy minden nő milyen, csak úgy fogom fel, hogy kiderült, hogy nem egymást keressük.

2016. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
gondolom mert ha nem jön egy érdeklődő üzi akkor már nem klappolna a dolog
2016. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Fontos a kölcsönös érdeklődés!

Ha csak én kérdezek, csak én keresem abból azt érzem, hogy csak én akarom ezt az ismerkedést...


de az is jó jel, ha pl olyat ír, hogy "jövőhéten elég sok szabadidőm lesz, ha esetleg úgy érzed találkozhatunk" vagy hasonló...tehát nem elhív találkozóra, hanem érezteti, hogy benne lenne :)


ha mondjuk egyre ritkábban ír az olyan, mintha ő már nem is akarna ismerkedni...


én szeretem azt is, ha gyorsan reagál a válaszaimra :)


23F

2016. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"tehát nem elhív találkozóra, hanem érezteti, hogy benne lenne :) "


Már ne is haragudj, de amit írtál az már nem pusztán éreztetés, hanem randira hívás, de mindegy :D

2016. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

#7:

a randira hívás nálam az amikor mondja, hogy mikor mit szeretne :) de lehet keverem ezt a dolgot, én nem mosom össze ennyire :)


23F

2016. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Normális, értelmes válaszok jönnek, ennek örülök!


Na és feltételezzük,hogy a csaj is érdeklődik, nem nyomul, tartja a kontaktot, hosszasan tudtok beszélgetni, látszik rajta,hogy benne van a taliban és várja is azt, kölcsönös minden. Ilyen esetben is képesek lennétek egy kis időre eltűnni,hogy kíváncsian várjátok, keres-e magától ő is?

2016. júl. 31. 13:50
 10/28 anonim ***** válasza:

#9: talán mert normális értelmes emberek vagyunk ;)

tudom, sokan legendás lényeknek tartják a GYK-n a normális férfiakat és nőket, de ez tévedés.


(nem is értem a félelmed, milyen válaszokra számítottál:))

2016. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!