Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi csak akkor keres, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi csak akkor keres, ha találkozni akar?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mit gondoltok. A férfivel talalkozgatom lassan 1,5 hónapja, le is fekszünk egymással , de 2 találkozó közben sosem hív/ír. Ez csak szerintem fura?
2020. jan. 15. 22:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Szexkapcsolatban nem fura. (Mert ez az. Ha te mást gondolsz akkor bukta.)
2020. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Nemszexkapcsolatban is inkább a találkozásra lenne kihegyezve a dolog, efelől ne legyen kétséged. Chatelgetni helyette nem sok értelme van.
2020. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem furcsa. Szexbarát vagy. Nem több, nem kevesebb.
2020. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem csak szexelünk, hanem programokat is szervezünk, felvallal mások előtt. Oda van ertem, de ez a viselkedés picit szokatlan nekem, neki normális.
2020. jan. 15. 23:19
 5/33 Rockarc ***** válasza:
53%

Hm, nem igenyli a szellemi es lelki reszt a kapcsolatbol. Ez lenne maga az ember. Ellenben a testi resze bejon neki. Rajtad van a lyuk, ezert foglalkozik veled. Ha szerinted ez kapcsolat, akkor kozelebb van a ridegtartashoz meg a tenyeszkancahoz. Minden no ilyenrol almodik. Ja nem!


43F

2020. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
Kedvesem, ha odalenne érted, akkor keresne, írna, nem csak akkor, ha hiánya van ;)
2020. jan. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagy fontos számára. Amikor mi ismekedtünk jelenlegi párommal, minden nap találkoztunk, több órát együtt töltöttünk esténként. Ezen kívül napközben is írogattunk egymásnak. Ez így ment hónapokig, pedig akkor még felesége is volt.


Na most a te "pasid" gondolom független és mégse ír neked a találkozókon kívül. Hát nem tudom...

2020. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Valaki felvállalja a szexkapcsolatát ettől még ennyi.
2020. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,vhogy errol van szó, O nem egy irogatos típus, nem használja a közösségi médiákat sem. Valami megszokás lehet ez nála.
2020. jan. 16. 10:09
 10/33 anonim ***** válasza:
43%

Attól hogy nem fogadod el a többiek hozzászólását és egyben az igazságot, attól is csak szex kapcsolatban van veled, nem több nem kevesebb. Csak te gondolsz bele többet!


Ne legyél már ilyen ostoba naiv kérdező!


Egyértelműen ez csak szex az ő részéről!

2020. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!