Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a francot akar tőlem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot akar tőlem egy 10évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Ő 28, én 18 és egyszerűen nem értem. Egy buliban találkoztunk, azóta sok randin, együttalváson, közös programokon (volt, hogy elmentünk wellnessezni egy másik városba több napra) túl vagyunk, de nem akar összejönni velem. Akkor most mi van? Azt mondta, hogy szerinte ez nem lenne hosszútávú a különböző tervek (ő már esküvőn, családalapításon gondolkozik), célok, életszakasz miatt. Igaza van abban, hogy nehezen összeegyeztethető, de szerintem meg lehetne próbálni, de ő nem akarja, mégis minden nap ír, érdeklődik és minden héten találkozunk. Ő elvileg nem volt senkivel azóta, hogy megismerkedtünk, és én sem, sőt, lelkiismeretfurdolásom lenne, ha megtenném, úgy érezném, hogy megcsaltam. Tehát teljesen olyan, mintha járnánk, csak nem hivatalosan, illetve "nem tudnám számonkérni", ha mással is lenne, mivel nem vagyunk együtt. Annyira tanácstalan vagyok. Ha így folytatjuk tovább, valamelyikünk nagyon meg fog sérülni, vagy lehet, hogy mind a ketten, de nem akarom megszakítani a kapcsolatot, mert jól érzem magam vele, és reménykedem, hogy majd úgy belém fog szeretni, hogy feladja az elveit, de félek, hogy ha csak részemről fog így történni, akkor nagyon nagyot fogok koppanni. Mit tegyek? Vessek véget ennek addig, ameddig nem vagyok szerelmes? Vagy csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok, aztán "majd lesz valami"? Szerintetek csak játszadozik velem, vagy ő is teljesen tanácstalan? A hasznos tanácsokat, véleményeket nagyon megköszönném:)
2019. júl. 4. 01:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Elmész vele wellnesezzni - potyán, ahogy azt illik - és így utána ártatlan kisbárány arckifejezéssel - "vajon mit akarhat? Mi most kapcsolatban leszünk?"


Mi a fene?

2019. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem potyán mentem, nem engedtem, hogy kifizesse:)
2019. júl. 4. 01:31
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Én tapasztalatból tudom neked mondani, hogy egy kapcsolat tökéletesen tud működni 10 év korkülönbséggel két megfelelő ember között. De ebben az esetben mégis azt mondanám, hogy inkább hagyd. Bármilyen kapcsolatba csak úgy érdemes belemenni, hogyha mindkét fél ezt akarja. Csak olyannal szabad összejönni akinek nincsenek kétségei afelől, hogy veled akar lenni. Közöttünk 11 év van, de egyikőnket sem érdekelte ez az életszakasz dolog. Nem vagyunk olyan emberek akik hallgatnak az ilyen "30 évesen már legyen gyereked mert a pokolra jutsz" vagy "ha 20 éves vagy akkor bulizzál meg keféljél orrba szájba és éld ki magad" baromságoknak. Mindig sokkal fontosabb volt, hogy a másik mint ember mellettünk legyen. Ennél a pasinál szerintem ez nincs meg az irányodba. Gondolom nem 1 hete ismeritek egymást, hogyha ennyi idő után sem érzi azt, hogy ő mindennek ellenére kapcsolatot szeretne veled akkor nem sok jót fűzök a dologhoz. Azt nem gondolnám, hogy kihasznál vagy ne érezne valami kötődést az irányodba, de valószínűleg fontosabb lesz neki a klasszikus 30 évesen családalapítós modell ezért nem fog veled összejönni.
2019. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, szerintem is tökéletesen tudna működni, de ő azt mondta, hogy ő már tapasztaltabb és tudja milyenek az egyetemi évek(most fogom kezdeni) és szerinte bele fogok unni a kapcsolatba, meg sokat fogok menni bulizni stb.
2019. júl. 4. 01:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fogsz menni bulizni de ez semmit nem jelent. Én is sokat jártam, néha párommal néha nélküle de ez nem befolyásolta a kapcsolatot. Mentalitás kérdése. De ha ő úgy gondolja, hogy ez neki nem fér bele akkor el van döntve.
2019. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy egy kapcsolat komolyra forduljon, két ember kell. Ö nem akar veled komolyat, de jól érzi magát veled, te meg így is benne vagy a dologba, akkor miért ne.
2019. júl. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát, anélkül, hogy kibeszélnétek a dolgot és úgy vagy/vagytok, hogy lesz valami valahogy, akkor minden bizonnyal az lesz, hogy a valami lesz, mégpedig valahogy, ez 100%. Íg van ez az idők kezdetétől és az idők végezetéig így is lesz. Ahhoz, hogy az legyen, amit akarunk, a valaminek adni kell egy nevet és a lehetőségek és az előkövetelmények figyelembevételével, meg lehet tervezni, hogyan lesz a valamiből az, aminek nevet adtunk. Ez anélkül, hogy arra az időre, míg erről beszéltek, el nem vonatkoztattok a jelen dolgoktól kicsit, nem fog menni és maradtok szabadidős partnerek vagy befejezitek.

Szerintem kérdezz rá, hogy neki mi kéne tőled ahhoz, hogy ez részéről működjön, meg tudod akarod-e adni és ugyan ez megfordítva, aztán, ha egyetértés van, akkor lehet rá tervet készíteni, amellett elköteleződni, majd szépen végrehajtani.

32/f

2019. júl. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudja, hogy nem tetszik neked.

Van egy 19 éves ismerősöm, 1 éve férjhez ment egy 50 körüli férfihez. Előtte tini fiúval járt.

Vannak így párok.

2019. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Mert nekem az jön le, hogy nem tetszik neked, bármennyire is más a belső megélésed.

Vagy csak nem mutatod ki.

Idősebb vagyok nálad néhány évtizeddel, és azt tapasztaltam, hogy a nőnek kell a férfit választania. Most ha te őt választanád, veled lenne, amit te akarsz tőle, az lenne. De te nem választod.

Lehet, hogy csak udvar-ias, de az is lehet, hogy ő ilyen "készséges", hogy ha megkéred, elveheted.:)

Sok férfit el kell venni feleségül.:)

Te csak hezitálsz, nem csapsz le rá, pedig le lehet őrá most.

2019. júl. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pff, nagyon könnyen találnánk párt, ha ez így működne.


Szerintem ez elég ellentmondásos viselkedés, állítsd döntés elé: vagy legyetek együtt kapcsolat szinten, vagy hagyjon békén.

2019. júl. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!