Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 éves férfinak nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfinak nehéz párt találni? Miért van ennyi jóképű 30 feletti szingli férfi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert így boldogok. Így kerek az életük.
2020. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Azért,mert sok a hülye nő.

Nekem szinte mindegyik exemet csalták az exei, mindegyik eltartott legalább 2 nőt évekig. Szóval nem csodálkozom a sok szingli 30as pasin.

25/nő

2020. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Hol? Melyik városban?
2020. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Hol van az a sok jóképű 30 feletti férfi? Én sosem látok egyet sem.
2020. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kommentben konkretizálnád a nemed?
2020. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok!
2020. jan. 16. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz, mert sok a hülye nő.
2020. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a "jó" (értsd: kívül-belül átlag feletti) férfiak/nők úgy lesznek egyedülállók 30 felett, hogy épp akkor ér véget egy (általában hosszabb, komoly) kapcsolatuk, nem pedig azért, mert a húszas éveikben végig szingliként tolták, vagy hetente más nőt döngettek a tévhitekkel ellentétben. Legalábbis én így látom a környezetemben.

Aztán 30 felett már elfoglaltabb az ember és nehéz visszaszokni a húspiacra egy hosszú kapcsolat után. Ráadásul 30 felett már nem biztos, hogy úgy kell csajozni, mint pl. 25 évesen, újra kell tanulni azt is... Aztán ott van, hogy férfiként ha valaki családot szeretne, akkor 30 felett már jobban meg kell válogatni a nőket. Oké, hogy 60 évesen is lehet gyereket csinálni, de ha valaki nem szeretne 60+ éves lenni akkor, amikor a gyereke érettségizik, akkor jobb kerülni a "fél-egy évig együtt vagyunk, majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle" jellegű kapcsolatokat (szerintem tiniként és huszonévesként ezek gyakoriak), mert hamar elszalad az idő. Továbbá sokan tudják, hogy férfiaknál a 30as évek az aranyévek, de ha azt elcs.szi az ember, akkor ha 40 felett jobb nőt akar, akkor jó eséllyel már más hapsi kakukkfiókáját is be kell vállalnia, ami még egy ok arra, hogy 30-38 évesként csak akkor menjen komoly kapcsolatba, ha a csaj igazi feleség alapanyag...

32F

2020. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Óh, nem látsz egyet sem, valóban.. Pont az ilyen nagypofájú, beképzelt, önimádó és hazug nők miatt van ennyi jóképű szingli férfi, csak megsúgom. Én is épp ezért vagyok egyedül úgy, hogy egyébként sok-sok nő akarna. Nem kell a probléma és a játszmázásotok többet.
2020. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nehéz. 38 leszek, sosem volt még kapcsolatom.
2020. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!