Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, ha lenne valaki aki gáláns, jóképü és tetszene is nektek belemennétek vele egy sugar daddy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 11:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%
Egy kicsit is egeszseges önertekelessel rendelkezö lany nem fog belemenni ilyen kapcsolatba. Ha ilyen tulajdonsagokkal rendelkezik egy ferfi, nagyobb esellyel fog akar testisegen alapulo, akar komolyabb kapcsolatot letesiteni vele, ha nem kinal fel erte anyagi megjutalmazast. Ezt szerencsere nagyon sok nö megalazonak erzi.
2018. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Én nem. Szerintem ez a ku.rválkodás határait súrolja sőt... Az pedig egy olyan határvonal amit nem szabad átlépni. Én legalábbis nem tudnám megtenni úgy hogy utána tükörbe tudjak nézni. Azt se viselném el hogy a párom tartson el. Nem szeretem ha függök valakitől és a sugar daddy kapcsolatban még az érzelmek se játszanak.
2018. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Aha. Tehát komoly kapcsolatra kevés vagyok neki, de ha lecopom, kapok egy húszezrest?

Milyen hízelgő.

Igazából azt nem tudom eldönteni, melyik nőiesebb: ha alá rúgok, vagy ha megfejelem. Szerinted?

2018. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Normális kapcsolat miért nem jó?
2018. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
ahhh ez a sok képmutató feminista p. csa aki itt van, esküszöm :D szimpi is, amugy is lefeküdnétek vele és még pénzt is ad, szuper! Tudom ti szerettek mindenért megdolgozni, meg nektek jo a vajaskenyér meg a kinais cipő. Előbb-utobb a ti csoro szerelmetek is félre fog kurni, ha tetszik ha nem.
2018. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom nem csóró ha félre megy elhagyom és ha szingli vagyok sokkal előbb dugok valakivel ingyen mint pénzért. Téged pedig őszintén sajnállak 69%-os. Amúgy a vajas kenyér nem finom a vajas zsemlét szeretem :D
2018. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem lenne párom,ugródeszkának okés lenne külföldön,amíg nincs munkám és nem tudom eltartani magamat,mert valószínűleg annál több úgysem lenne.
2018. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Soha! Soha! Inkább éhenhalnék a híd alatt.
2018. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Mennyi álszent csaj,nő,és milyen furcsa mennyi szingli előkerült cirka 20perc alatt,no comment!

Ez csak 1kérdes volt....

2018. jan. 24. 12:32
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Na most a sugar daddy kapcsolat lényege a közös megegyezés, hogy mindenki azt kapja, amit szeretne. Ez nem zárja ki a komoly kapcsolat lehetőségét. Amúgy meg istenem, ha egy hétköznapi emberhez megyek feleségül és gyereket szülök neki, akkor is ugyanez a helyzet, ő eltart cserébe nevelema gyerekét...
2018. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!