Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is ritka az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ritka az hogy egy 23 éves fiúnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellni való ez?

Sokszor félek hogy dehogy szóba jöjjön ez, mert lehet azt hinnék hogy nem a lányokat szeretem. Pedig biztos hogy a lányokat szeretem, csak nem vagyok jó az ismerkedéseben, és eddig nem találkoztam egy szimpatikus, aranyos lánnyal sem.

Baj ha ennyi idősen nem volt kapcsolatom?


2020. jan. 16. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szégyellni való lenne. Nekem az a meglátásom, hogy a mai világban ez kezd egyre gyakoribb lenni.
2020. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Manapság mar egyre tobb veled egykorunak, vagy idősebbnek ez a baja szoval nem egyedi az eseted, de nem is normalis.. Én nem itelkezek mert sokáig azt hittem nekem is ilyen sorsom lesz de összejött vegul 20 évesen szoval ne csuggedj
2020. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Miért kéne szégyelned magad? Tudod mennyi 30-as is jár hasonló cipőben?
2020. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem általános dolog, de attól még nem kell szégyelned
2020. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
manapság egyre sürübb
2020. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
"eddig nem találkoztam egy szimpatikus, aranyos lánnyal sem." - ez a gond, ha ez igaz, akkor túl nagyok az elváraid.
2020. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
68%

Szerintem az a ritka, aki eloszor megnezi, hogy volt-e mar ilyen kerdes kiirva, es ennek fenyeben nem ir ki egy ujabbat, ugyanazzal a tartalommal. Nem kellett volna sokaig visszalapoznod, minden nap van 3 ilyen kiirva kulonbozo eletkorral.


43F

2020. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyellnivaló, s nincs is a homlokodra írva. Ha megkérdezik akkor válaszolj rá, hogy mert még nem találtad meg az igazit és kész. Ha szimpatikus vagy egy lánynak akkor amúgy sem ezen fog rugózni hanem inkább megismerni akar. Ehhez viszont próbálkozni kell, magától egy lány sem fog leszólítani, hogy gyere úgy megismernélek.
2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy egy lányt akit te érdekled, nem fogja azt gondolni, hogy a fiúk érdekelnek. Többen vannak akik később találták meg a társukat aszexuálisként, demiszexuálisként is, ezzel az erővel valószínűleg róluk is gondoltak több mindent, de egy dolgot jegyezz meg nem az a lényeg, hogy mit gondolnak rólad az emberek, mert 23 évesen nem volt még barátnőd, hanem hogy te mit érzel. Hidd el nem ez fogja meghatározni az ismerkedési lehetőségedet, csak bízz önmagadban!
2020. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!