Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is volt olyan szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt olyan szerelmetek, akivel szakítottatok, mert közétek állt valaki vagy valami de a mai napig nem tudtátok túltenni magatokat az illetőn?

Figyelt kérdés
Még ma is sokat gondolsz rá, még mindig eszedbe jut bizonyos helyekről, milyen boldog pillanataitok voltak? Bánatot érzel, mert hiányzik stb... Mi 2 évig voltunk együtt. Sajnos nem tudtam elfogadni az előző házasságából született lányát. Azt, hogy nem csak engem szeret.. a gyerek iránti rajongására féltékeny voltam. És a vele eltöltött időre. Mindig azt mondta, szerelmes a lányába. Rosszul esett, hogy összeköti egy másik nővel. Imádtam, imádom a mai napig. De nem működött. Ezeken kívül ő volt számomraa tökély. Sosem szerettem még igy. 30\N

2020. jan. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen érzek így egy lány irant
2020. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Színtén majdnem 2,5 éves kapcsolat.És színte rávoltan kényszerülve hogy otthagyjam és kijöjjek külföldre..Ahogy elnéztem ő könnyen tovább lépett pedig a kijövetelem napjáig éjjel nappal együtt voltunk..Szeretem hianyzik de hát ez van.Bár sok nőre mondtam hogy na ő az igazi mindig jött más.Nem szabad feladni valahol van/lesz valaki aki majd betölti az ürességet és akivel boldog lehet az ember..Igaz egy jó darabig szenvedni kell ezért.
2020. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondhatni volt hasonló. Nálunk a mélyépülés akkor kezdődött, mikor kiderült, hogy teherbeestem. Persze nem tartottuk meg és kB 3 hónappal később szakítottunk. Én a veszteségbe szó szerint belebetegedtem. 2017-ben volt ez és az egész évet orvosnál töltöttem különböző vizsgálatokon. Még pszichiáterhez is el kellett mennem mert a betegségre medrolt kaptam és teljesen kikeszultem a depressziótól ami menet közben kialakult.


Amíg osszeszedtem magam megkertem, hogy legyen mellettem, de aztán megint elhagyott. Még a helyem se hűlt ki, de ő osszeszedett egy csajt akinek a kezét is megkerte nem rég.


Én a mai napig szenvedek a törtentek miatt hol jobban, hol kevésbé. Járok ugyan terápiára, de még nem olyan régóta, hogy áttörés lenne az életemben


27N

2020. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ha valakivel nem jött össze az nem véletlen. Túl kell lépni.
2020. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, nem ismerte fel, hogy mennyire jók vagyunk együtt és ezért elváltak útjaink majd egy olyan férfi került képbe nálam aki miatt teljesen le is tett kettőnkről. Ezzel a férfivel a kapcsolatunk maga volt a pokol, nagyon sérülten kerültem ki a kapcsolatból és bevallom rá tettem fel mindent, hogy majd ő megmenti a lelkemet. Nem tette. Amikor évekkel később megkeresett és elmondta, hogy mennyire bánja, mennyire hiányzom és mennyire akar addigra férjhez mentem és el kellett engednünk egymást. A mai napig hiányzik és rengeteget gondolok rá, ő is burkoltan küldi a célzásokat de félek, hogy soha többé nem érinthetem meg. Minden szempontból tökéletesek voltunk együtt. Több mint 10 éve ő az a bizonyos férfi az életemben akkor is ha a férjemért rajongok és megfogtam az Isten lábát vele.
2020. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a férje és a kretén Lánya
2020. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Butaság volt a lányára féltékenynek lenned.

Valószínű mi is el fogunk válni, a férjem imádja a lányunkat, ő a legnagyobb szerelem az életében és ez így természetes. Soha egyetlen nőt se fog úgy szeretni, beleértve engem is, mint a lányunkat. De ez így van jól, nekem könnyű elfogadni, mert én is szerelmes vagyok a lányomba.:) Viszont azt remélem, ha egyszer lesz párja a férjemnek, akkor meg fogja érteni, hogy a gyerek az első és meglátja majd a kislányomban a szerethetőt. Nem szeretnék neki gonosz mostohát. Remélem, a férjem se fog soha olyan nőt a gyerekem közelébe engedni, aki ellenséget látna benne, mert az a nő mentálisan beteg és veszélyes a gyerekemre.

2020. jan. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es.


nem ilyen téren volt probléma a lányávqal.

2020. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!