Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok úgy valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy valakivel, hogy szakítottatok valamiért és utána még évekig vágyakoztatok rá?

Figyelt kérdés
Jelen esetemben (41f) van egy lány aki iránt még mély érzéseim vannak. Ő pár hónapig volt a szeretőm(elhagytam volna érte a feleségem),de azthiszem. Ő volt életembe a legszebb,legigényesebb nő akivel minden téren passzoltunk. Évek óta szakítottunk de még mindig sokat jár a fejembe és pár naponta megnézem a képeit a facén(már gyereke is van,nekem is...).14 nő akivel életemben lefeküdtem a nyomába se érhet. Ez beteges,hogy ennyit gondolok még rá?
2019. nov. 14. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé... "pár hónapig volt a szeretőm" ennyi idő alatt mindenki a legeslegjobb formáját hozza, néhány év együttélés után ő se lenne tökéletes hidd el
2019. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett vége a kapcsolatotoknak? Mégsem akartál válni és megunta?

Mert ha ennyire szeretted, számomra értetlen, miért nem nyújtottad be a válást.

2019. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hali... igen... muszáj volt szakítani, mert úgy hozta az élet... nagy szerelem volt... még most is sokszor eszembe jut, pedig 14 éves történet.
2019. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert közbe terhes lett(az is lehet,hogy tőlem,de a férjével akart maradni)
2019. nov. 14. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy férjes volt, ez nem esett le elsőre... Na igen, ez esetben nincs mit tenni, ha ő maradt a házasságában.
2019. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Az is lehet, hogy tőled de a fèrjèvel akart maradni.


Szegèny fèrje hàt sajnálom azt a pasit.


Tèged meg ennyire nem èrdekel, hogy lehet tőled van a gyerek?


Sok eszetek van meg kell hagyni...

2019. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig jobb lett volna ha összejöttök,aztán téged is csalhatott volna lelkiismeret furdalás nélkül..Komolyan te egy olyan után vágyakozol,aki simán félrejárt a férje mellett és azt sem tudni biztosra kié a gyerek?Mondjuk te is megéred a pénzed...Igazi főnyeremények vagytok mindketten!
2019. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nő vagyok,korkülönbséges kapcsolat volt ami hosszútávon nem működött volna. Nagyon jól nézett ki a srác,intelligens kedves,figyelmes. Lezártam,de még 2 év távlatából is odavagyok Érte.
2019. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam. Házasságban élek de még mindig a szeretőmre gondolok nap mint nap...
2019. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!