Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a megcsalás ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a bizalomra épül a kapcsolat, de attól, hogy bízok benne, attól még ugyanúgy megcsalhat... jelenleg nincs párkapcsolatom, de úgy tűnik, hogy hamarosan lesz és próbálom a megcsalást csírájában elfojtani. :D Sokszor hallottam, hogy lehetsz te akármilyen jóképű, akármilyen kedves, odaadó mintapasi, akkor se biztos, hogy nem csal meg. Sajnos engem csaltak már meg egyszer és nem szeretném ha újra előfordulna. Mit gondoltok?

23/f



2020. jan. 20. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Soha ne bízz senkiben.
2020. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Olyannal kell együtt lenni akivel megőrültök egymásért. Nem kell belemenni ilyen "végül is nem rossz ember, legalább addig is van valakim" típusú "kapcsolat"-ba.

Illetve folyamatos munka kell a kapcsolatba. Hosszú évek után is közös élmények, programok, minőségi együtt töltött idő, mély beszélgetések, romantika, randi amennyi csak belefér, megfelelő kommunikáció. Senki nem fog megcsalni ha fenntartjátok a tüzet és az erős érzelmeket. Amíg van igazi szerelem, amíg odáig vagytok egymásért addig nem lesz megcsalás. Ennyi a titok. Nincs igényem megcsalni 10+ év után sem a párom mert a kapcsolat tökéletes és imádjuk egymást. Kifelé tekintgetés akkor van amikor a kapcsolat el van hanyagolva és kihülnek az érzelmek (vagy sosem voltak igazán komolyabb érzelmek)

2020. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szenvedélyt kell folyamatosan táplálni.
2020. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2-essel nem értek egyet. Az ilyen mindent elsöprő szerelem beteges, veszélyes, hülyeségeket művel az ember tőle és nem gondolkodik. Több vele a szenvedés mint a boldogság.
2020. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Válassz hasonló vérmérsékletűt és értékrendűt és ismerd ki alaposan. Mást nem nagyon tudsz tenni szerintem.

Én mindig abból indultam ki, hogy én milyen nő vagyok és mik azok a tulajdonságok és viselkedésformák, amik úgymond az értékrendemmel és a hűségességemmel járnak. Például hogy milyen íratlan szabályok szerint élem az életem egy kapcsolatban (például hogy alapvetően semmit sem dugdosok a párom elől vagy hogy érdekel, hogy mennyire zavarja vagy aggasztja, ha xy-al találkozom egy sörre és érdekel, hogy közben ő se érezze magát rosszul). Lehet hogy sokan nem élveznék az ilyen (kölcsönösen elvárt) gesztusok miatt velem a kapcsolatot, de úgy gondolom, hogy aki hasonlóan szívén viseli a másik érzéseit és bizalmát és hasonló gesztusokat tesz magától, amögött hasonló szemlélet is áll, mint mögöttem és valószínűleg hasonlóan vélekedünk a hűségről és az egyéb kapcsolati dolgokról is. És arról is, hogy mit "szabad" vagy épp mi fájna.


Szerintem nagyon fontos a közelség. Mind személyiségben, mind kommunikációban, mind érdeklődésben. Akivel kellően szoros kapcsolatot ápolsz és ismered minden rezdülését (már csak azért is, mert hasonlók vagytok), azon minden apróságot észre fogsz venni. És még azelőtt feltűnik, hogy valami nem az igazi és meg kell oldani a dolgot, mielőtt bárkiben felmerülne egy harmadik, mint opció. Egy ilyen viszonyban az ember nem tud és nem is akar félrelépni. Ahol le van szarva és nem érti a párja úgy igazán, ott megesik... Egymás mellett élni, de nem együtt szívás.

2020. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit. De tényleg a nagy büdös semmit nem tudsz tenni az ellen hogy téged megcsaljanak. Illetve egy dolgot igen, hogy olyan párt keress magadnak akinek az elvei közé nem fér bele a megcsalás. Ugyanis a hűség döntés kérdése!


Mint amilyen én is vagyok és hiszem hogy van még sok ilyen ember. Én nem csalok meg senkit. Ha annyira nem jó és menthetetlen és nem is akarok rajta dolgozni akkor szakítok. De nem vagyok egy gerinctelen féreg hogy átverjem a másikat.


26N

2020. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Én sem feltétlenül értek egyet 2-es válaszolóval.

A szerelmem és a felesége megőrülnek egymásért. Sok szex, minőségi idő, ez mellett mindent megad a nőnek. Közben velem csalja! Hogy én miért vagyok vele? Mert szerelmes vagyok. Közben tudom szakítanom kellene... Gondolom az Ő részéről annyi, hogy változatosság. Meg talán egy nőnek Ő sok lenne. Szóval én tapasztalatból tudom, hogy megcsalni erős szexualitás, szenvedély, minden stimmel stb. mellett is lehet.

2020. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó válaszoló!

könnyen lehet, hogy ezt mutatják a világ felé hogy mennyire szeretik egymást így meg úgy, de vannak gondok ahol megcsalás van...

ha meg a feleség annyira szeretné a férjét, feltűnt volna már neki az egész, vagy már feltűnt csak nem érdekli

2020. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!