Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha törnek rám ilyen elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha törnek rám ilyen elég perverz érzések ezek ellen mit tegyek? Mit tegyek hogy ne a rossz utat válasszam? Szeretem a barátom és nem akarom elvesziteni, de a fantáziám ettől erősebb össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Nagyon boldog kapcsolatban élek, érzem hogy szeret a barátom, távkapcsolatban vagyunk lassan 3 hónapja de én kénytelen lennék őt megcsalni, mert szeretem meg ő is engem nagyon! Szóval Én az a nagyon rendes aranyos lány vagyok, nincsenek barátaim, nem megyek ki sehova, (lenne rá lehetőségem) itthoniak is küldenek hogy menjek szórakozni, magamról én olyan nagyon jó lelkű nagyon jó szivű lány vagyok, ha én szeretek akkor én tényleg tudok szeretni. Csak van egy két dolog amit nem értek meg magamon eddig mindig vissza fogtam magam mindenben nehogy barátomat megsértsem, volt ez a kapcsolat előtt is egy kapcsolatom de ott is a fiú nagyon vissza fogott, most meg olyan dolgok vannak a fejemben amiket nem értek meg magamon, mintha most tombolnék, most lennék egyféle kamasz korban. Miért tör rám néha olyan érzés hogy mindenkivel lefeküdnék? Buliznák és szórakoznák? Szerelem nélkül? Keveset inni,járni az éjszakákat,haverokkal,lányokkal,bulizni,mindent kipróbálni,világot látni,az utcai élet! De ám csak ritkán jön rám ez az érzés vagyok régen ritkábban jött rám,mostmár napi szinten és én nem akarok rossz útra térni,nem akarok inni sem,bulizni sem,komoly kitanult nő akarok lenni,segitsetek nem akarom a barátomat sem elvesziteni mert szeretem meg ha most el vesziteném és buliznák kalandoznák biztos vagyok abban hogy megbánnám hogy őt elveszitettem... lassan betöltöm a 18-at vagyis 5 hónap múlva és akkor költöznék is hozzá,komoly kapcsolatban vagyunk és elég jól ismerjük már egymást.. Segitsetek,mit csináljak? nagyon össze vagyok zavarodva! Megcsalni meg nem lennék képes!

2015. jan. 19. 01:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hormonok... amikor magas volt a tesztoszteron szintem (lány vagyok) akkor én is folyton mindenkivel szexelni akartam :D
2015. jan. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Régen megvolt a heti 6 adag,most meg havi 4x.. Lehet ennek is köze van ehhez,érzem hogy még csak most kezd fejlődni a mellem,van izzadság szagom.. Stb.. Lehet hogy későn érő vagyok,és csak most buliznák.. Szórakoznák élném az életem
2015. jan. 19. 02:31
 3/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az az :D :D
2015. jan. 19. 02:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem elted meg ki magad... Azon kivul, hogy mindenkivel osszefekudnel, szerintem teljesen normalis , hogy szorakozni, bulizni akarsz. Ettol nem leszel rossz. Hisz mikor, ha nem most kene? 17 vagy, nem 40-es csalados anya.
2015. jan. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem feküdnék össze mindenkivel,csak élni akarok,bulizni ,élni az életet,de szeretem a barátom,és ő is nagyon szeret engem,halálosan szerelmes belém,és ezt látom is rajta érzem,és ahogy rámnéz,mindig engem akar... ő 21 éves... Félek ha buliznák rossz emberré válnék a szemébe,másképp nézne rá,de viszont félek hogy rossz irányba mennék,és én nem akarok olyan lenni mint a mai fiatal lányok :// De annyira hajt belül valami,hogy élvezzem az életetmbulizzak,szórakozzak... ://
2015. jan. 19. 02:53
 7/19 A kérdező kommentje:
1 első kérdező te mindenkivel lefeküdtél? :D Hogyan álltál ellen ennek a vágynak? Vagy mi ez :D ez egy érzés...
2015. jan. 19. 02:57
 8/19 anonim ***** válasza:
De mi abban a rossz, ha hajnalig ki maradsz , bulizol egy jot es kicsit ittas vagy? Nem kell minden heten az arok parton osszehanyva fetregened, de egyszer-ketszer beleferne a baratodnak is, hogy tombolj egyet nem? A jo kislanyt is felesleges jatszanod, mert egyszer igyis-ugyis fogod a hatarokat feszegetni. Csak az a kerdes, hogy mikor...
2015. jan. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van! Nem én alapból jó kislány voltam egy hete,nem gondoltam volna hogy valaha kitörik belőlem ennyire mint ahogy most érzem...De nem játszom a jó kislányt csak lehet hogy ezt pár nap múlva megint másképp gondolom... :// Vagyis lezárom magamban hogy nem megyek bulizni,csak skypolok nem iszom,és akkor egy ideig megint elmúlik de mi van ha rossz leszek ettől? De én nem akarok senki szemében rossz lenni... Mindenki a lányok példaképének mondhat... Külsőre mint belsőre egyaránt..
2015. jan. 19. 03:14
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi van a pasiddal?


Vele nem jó, hogy kifelé tekintgetsz?

2015. jan. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!