Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire okos dolog lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okos dolog lemondani a pasiról, ha szerelmes vagyok, de önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Úgy érzem , hogy úgyse tudnák nagy hatást tenni a pasira , mert nagy Casanova es vannak nálam jobb nöi.

Mondta hogy szexet akar , nem kertelt és nekem sem lenne ellenemre , nem keresek a válásom után komoly kapcsolatot , de nincs elég önbizalmam ehhez sem

Igy elveszitem . Mit szóltok , vegyek eröt magamon ?



2020. jan. 25. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Csak ha jó pasi!
2020. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez miért érne meg neked? Egy rövidtávú élményt szerezni egy nőcsábásszal? Nem éri meg újra, és újra összetörni a szívedet így, hogy már volt egy válásod. A stabilitásra törekedj.
2020. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A válást én kezdeményeztem , de attól még nehéz volt .

Attól tartok , hogy nem akarna hosszútávú szeretönek sem , ahhoz nem vagyok elég jó

2020. jan. 25. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, te szerelmes vagy, ő pedig csak szexet akar. Ha belemész, tutira fájni fog. Mármint nem a szex, hanem, hogy utána tojik rád, vagy max még előránt egyszer, ha a többi csaja nem ér rá. Te meg lerágod majd a tíz körmöd, hogy milyen csodás volt vele és most még sem szeretett beléd. Az ilyen nem is fog. Mérlegelj.
2020. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad! Egyszer élünk!!!
2020. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 es pont erre gondolok
2020. jan. 25. 08:56
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Szexelj velem, legalább figyelnék az érzéseidre is nem csak a tested akarnám.
2020. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felejtős. Nem az önbizalomhiányod miatt, hanem mert benned már most vannak érzések irányába. Ő meg csak használna. Ha véget érne ez a kaland, az önbizalmad mégjobban a béka se...e alatt lesz ( azt írod nem lennél elég jó, holott ő lehet csak pár alkalmat akarna, tehát nem a te képességeid miatt lenne vége)+ még össze is törik a szíved. Nem éri meg
2020. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen 8 as 😢
2020. jan. 25. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki szeret is, nem csak szexre kellesz neki.
2020. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!