Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 2,5 éve nem voltam szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2,5 éve nem voltam szerelmes, az még nem nagy dolog, vagy már jelent valamit? (23 éves)

Figyelt kérdés

12-20 évesen szerelmes voltam öt lányba/nőbe. Volt akibe csak fél évig, volt akikbe másfél évekig is. Velük nem volt semmi sajnos, végül olyan lánnyal veszítettem el, akit nem szerettem.

21 évesen beleestem még egy lányba, akivel lefeküdtünk a negyedik randin, aztán két hónapig együtt voltunk és folyamatosan jól éreztük magunkat (nem csak az ágyban), de szakított velem, mert másik városba költözött tanulni és esélyesen mert egy pár dolgot elcsesztem, tapasztalatlanság miatt bután csináltam a kapcsolatunkban.


Azóta eltelt 2,5 év és nem voltam szerelmes, de közben másfél tucat lánnyal szexeltem, főleg ilyen pár hétig-hónapig tartó alkalmikban. Egész sok pedig normális, rendes lány volt, bulizni sem járok, nem is ott ismertem meg őket.

Ismerkedem, stb-stb, de hiába dugtam össz kb 20 lánnyal, csókolóztam kb dupla annyival, randiztam vagy 100-zal, ismerkedtem párszázzal, de senki olyan nem volt. Félek el lettem ba szva ebben örökre már, mert akiket én szerettem azokat sosem szerettek viszont és úgy érzem emiatt ilyen már nem is történhet soha az életben.


2017. jún. 13. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az a hozzaszóló aki három kérdéssel lejjebb büszkén fejtegeti hogy hány nőt csalt meg és hányat vágott át?
2017. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelentgetheted a hozzászólásomat trágás beszéd miatt kérdező, de a kérdésben te is használod azt a csúnya szót, ami miatt töröltetted a hsz-emet, úgyhogy a kérdésed ia lehetne törölni


Egyébként pedig attól még igaz, amit írtam, hogy magadnak köszönheted, hogy tönkrementél, mindenki saját magáért felelős és nem tudom, mit vársz, ha más kérdés alatt kifejtetted milyen büszle vagy hogy a párodat meg is csaltad többször

2017. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!