Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi szerelmes ha tikolja?

Figyelt kérdés
Idősebb férfiról van szó. Különböző okok miatt nem lehetünk együtt és már nem is nagyon beszélünk de egy helyre járunk kikapcsolódni és ott szoktuk látni egymást. Honnan tudhatom hogy hiányzom neki és vágyik rám ha nem mondja?
2020. jan. 25. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Egy dolgot tanulj meg. Ha kellesz egy férfinak, akkor eget-földet megmozgat, hogy veled legyen.

Ha nem így van, akkor nem vagy elég fontos.

Lehet lepontozni, de ez az igazság.

2020. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat tett értem de én nem igazán viszonoztam...nem kerestem soha és sokszor úgy tettem mint aki lesz.rja. lehet emiatt távolodott el tőlem mert azt hitte nem kell nekem
2020. jan. 25. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg ezért. Nem értem, miért jó ez nektek nőknek. Most már muszáj neked lépned, ha akarsz tőle valamit.
2020. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

#2 és megbántad, mi?! Soha ne tedd ilyet!

Ha vissza szeretnéd kapni, neked kell odamenni beszélgetni... De 40% az esélye, hogy lesz valami...

2020. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Milyen szerelem? Hány évesek vagytok? Kicsi sokat képzelsz ebbe bele.
2020. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!