Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti belebonyolódnátok ebbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belebonyolódnátok ebbe, vagy inkább hagyjam? Azt érzem, hogy szeretem, de megijeszt ez az állapot.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy férfibe, aki egy nagyon bántalmazó párkapcsolatban, HÁZASSÁGBAN van. Tudom, bűnt követtem el, de nem tehetek róla. Első látásra vonzalom volt, aztán ahogy megismertem és összebarátkoztunk, nagyon megszerettem. Ő először nem igazán mutatta ki, de aztán mindenkinek egyértelművé vált hogy bejövök neki, és én hátraléptem ebből és megpróbáltam elfelejteni. Utána kiderült, hogy a felesége mindenkivel csalja és kihasználja, viszont zsarolja a férfit, hogy ha elhagyja, akkor többet nem látja a lányukat. A férj kb. össze van omolva, egyedül én tudtam volna boldoggá tenni. Nagyon összezavarodtam, mert ez elég bonyolult így. Szerintem boldogok lehetnénk együtt, de ez nagyon komoly lépés lenne. Ti mit tennétek?
2020. jan. 25. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most megmondom, hogy az ilyen nem fog elválni.
2020. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Tegyük tisztába a dolgokat.

Ez, hogy csak te tudtad volna boldoggá tenni, ez nem így van. Nem bántani akarlak, hidd el! De ha Veled boldog szeretne lenni, akkor elválna a feleségétől.

Kipanaszkodni magát, esetleg egy-két körre jó vagy, de ennyi.

Nőként írom ezt, ne légy buta.

Jól írták előttem, ő sosem fog elválni.

2020. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz. Egy igazi apa ezzel igenis zsarolható. Lehet az a nő élete legnagyobb szerelme, a kislányát nem fogja beáldozni. Ezt csak az nem érti, akinek nincs gyereke.
2020. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó duma, hogy zsarolja az asszony a gyerekkel, és ezért nem válhat el. Hál Istennek még hazánkban nem így működnek a dolgok. Igenis joga van látni és láthatná is a gyerekét válás után, de nyilván a pasi nem akarja az egész hajcihőt meg vagyonmegosztást. Szerintem jobban teszed, ha elfelejted és keresel független férfit.
2020. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítása szerint bántalmazó kapcsolatban él, akkor váljon el és máris megszűnik a bántalmazás. A felesége megcsalja és most szegény férj is arra készül, hogy szeretőt tartson a te közreműködéseddel.

És te ezt mind elhiszed neki? Ez olyan jó szöveg, ami miatt te nem fogsz szeretőként követelőzni, hogy váljon el, mert hát szegény elveszítheti a lányát.

Ha van egy kis eszed elkerülöd ezt az embert és nem kell mindent elhinni ám amit mondanak egyes emberek.

2020. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
független veledkorabeli férfi miért nem jó,a szomszéd pázsitja mindig zöldebb?
2020. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És elhiszi, hogy a feleségének hatalmában áll megakadályozni, hogy lássa a gyerekeit?

Hány éves ez a "férfi"? 4?

Vagy inkább ő tudja, hogy ez hülyeség, és neked mondja azért, mert te elhiszed, hogy ez igaz?...

Mennyi idősek a gyerekek?

Olyan 8-10 éves kor után már nemigen számít nekik, hogy mit üvölt az anyjuk, ha látni akarják az apjukat, megoldják.

2020. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Miből gondolod, hogy korban nem passzolnak?
2020. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
68%

Ez a szokasos beeteto szoveg naiv lanyoknak. Meglepoen sokaknal bejon. Aki pedig mar megizlelte egy ilyen kapcsolat izet, az mar keruli a hazas emberek, mint a leprasokat.


Ha nem akarsz leamortizalt ember lenni par ev mulva, akkor ezt a "tuti" ziccert kihagyod. Mondjuk kb mindeki ezt tanacsolta, de ez nalad szoba sem johet, mi?


43F

2020. jan. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!