Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki hisz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Van itt olyan, aki hisz a karmában, illetve hasonló sztorija van mint nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy Férfit társkeresőn. Egyszer találkoztunk 2011. 12.22-én.

Olyan dolog történt velem, amit soha de soha nem gondoltam volna, hogy megtörténik. Illetve, hogy tényleg létezik ilyen. SZERELMES LETTEM. Hogyan lehetséges ez? 1x találkoztunk és megőrültem/megőrülök érte. Hónapokig zaklattam őt. Végül úgy tudtam megszabadulni tőle(akaratom ellenére) hogy kitöröltem a telefonszámát, a facebook profilját meg ő törölte le igy nem maradt más utána csak a fényképei, amiket nekem küldött. Évekig tartott, hogy vissza vissza néztem a képeit. Szerintem ez már beteges. Milyen betegség lehet?

Persze azóta eltel 7 év. Voltak kapcsolataim. De soha senkit nem tudtam szeretni. Képtelen vagyok szerelembe esni. Ennyi év után is az a bizonyos illető kell.

Hétvégén szúró próba szerűen rákerestem facebookon. És mit találtam, kiadta a profilját, amit szeptember 4.én csinált. Uramisten. Ne tudjátok meg mit kezdtem el újra érezni: REMÉNYT.

Szerintetek van esély, hogy mi egyszer ketten együtt?

Azon hezitálok, hogy rá merjek e írni illetve hogy mikor...Nem lenne túl gyanús hogy most irok rá? Azt fogja hinni, hogy őrült vagyok. Félek. Utálom ezért magamat. Miért nem tudom elengedni őt. Csak történjen már valami. Egy jónagy csalódás kellene tőle, hogy értékeljem őt hogy ő egy rossz ember és készen álljak az elengedésre, de addig nem megy.

Kérlek segítsetek!

Köszönöm!

27/nő



2018. szept. 11. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen sztorim. Voltam rettentően szerelmes de sosem mentem olyan messzire hogy zaklassam a másikat.


Most vagy én nem ismerem a karma jelentését vagy te.

2018. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak egy véletlen. Nem, ti nem lesztek együtt soha. Egyértelmű, hogy nem akar téged. Uralkodj magadon, és legyen annyi méltóságod, hogy nem írsz rá.
2018. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Te tényleg meghibbantál:D
2018. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd magad szánalmassá!


Ezenfelül nem vagy tisztában a KARMA szó jelentésével!

2018. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"én,, hiszek, és tapasztaltam is, bár az esetemben azért más a helyzet.

Itt a gyk-n válaszoltam egy kérdésre - amiből beszélgetés lett - aztán rövid időn belül komoly kapcsolat.

Előtte soha nem éreztem azt amit ez alatt a kapcsolat alatt.

Igazán szerelemes voltam/vagyok. Sajnos sok hibát követtünk el ezért megszakadt az egész. Viszont olyan mentális nyomás alatt vagyok már azóta hogy pl ma is elkapott a sírás, pedig egyébként semmi más okból nem szoktam elérzékenyülni.

Egyszerűen nem tudok továbblépni a múltból, és állandóan megy a mozi belül az emlékeim rendezésével. Ez megy minden nap attól a pillanattól ahogy felébredek.

Ezért is tudom hogy itt valami mély dolog volt, és azt is látom hol volt a hiba, de már nem tudok mit tenni.


A lényeg ha tényleg őt szeret(t)ed, és azóta nem éreztél olyat - akkor mielőbb írj rá, és ha még ő is mindig benne lenne - akkor próbáljátok meg még egyszer, mert különben lehet egész életedben bánni fogod.

2018. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld..
2018. szept. 11. 19:52
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ebben mi a karma?
2018. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen téren nincs Karma sztorim, de hiszek benne.

Mi lenne, ha csak megbeszélnétek nyíltan a dolgokat egymással, és akkor kiderülne, hogy van-e még esélyed nála?

2018. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, maximum marad minden a régiben.
2018. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, de ebben semmi karma nincsen. Amúgy miért nem történt több köztetek akkor??
2018. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!