Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg vannak olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan férfiak, akik ha szerelmesek is, akkor sem mutatják ki annyira?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy nem látni azt hogy huuu de odavan a masikert, mondja hogy szeret de pl szerelmes üzeneteket nem ír, illetve semmi ilyen "nyálas" (neki az) dolog? Amúgy viszont számítani lehet rá bármiben,illetve gyakran megöleli a másikat,telefont elő sem veszi ha vele van (bar alapból sem szereti nyomkodni), baráti társaságába is mindig viszi a lanyt is stb? Tehát igazából ami fura, hogy nem beszél az erzeseirol annyira.

Kb 4 hónapos kapcsolat egyébként, más nincs a képben az 100%.



2020. jan. 27. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha mondja, hogy szeret, akkor végülis kimutatja. A szerelmes üzenetek írása nem mindenkire jellemző.. de szerintem nem is ez az egyetlen módja annak, hogy kimutasd az érzéseidet.

Lényegében az számít, hogy bármilyen úton-módon éreztesse, hogy szeret a saját “szeretet nyelvén”.

Azt nem tudom, hogy mit vársz tőle, hogy szerelmes verseket gyártson? Szerintem ő is kimutatja az érzéseit és nincsen semmi baj.

2020. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem tudom, hogy miért kellene kimutatnia azt, hogy “huuuu de odavan a másikért”. Szerintem az ilyesmi nem épp szerelem, hanem inkább gyerekes rajongás, ha valaki túlzottan azt érezteti velem, hogy imád és odavan értem. Az ilyesmi idegesítő is tud lenni sokak szemében, tehát érthető, hogy valaki nem mutatja ezt a “nyálas” arcát.
2020. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Ha a ferjem ilyen uzenetekkel bombazna gyanus lenne hogy valami rosszban sántikál.Nem arrol van szó hogy szeret e vagy sem ,szeret természetesen es mondja is ezt de ezt hogy ugy mondjam érettebben mutatja ki ,..tettekkel nem pedig gyermeteg emojikkal és üzikkel.Ha megtesz neked dolgokat szamithatsz ra es megbizik benned hidd el szeret.
2020. jan. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg, és ők csinálják jól. Aki túlságosan kimutatja az érzelmeit, azt ti nők férfiatlannak tartjátok. Szerelmet vallani pedig a legnagyobb hülyeség, amit egy férfi egy kapcsolatban elkövethet.
2020. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel nem értek egyet, nekem pl alapból fontos az is. Eddig minden párom olyan volt, és ezért furcsa most nekem ez, hogy ő meg az ellentéte. Emiatt nem tudom néha, hogy rosszat jelent - e vagy nem.
2020. jan. 27. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Legtöbb olyan.

Én is nehezen "mondom", inkább a tettek, csak azt ritkán veszik észre valamiért.

2020. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Natali91 válasza:
69%
Vannak ilyenek, akiiknek több idő kell hogy megnyiljanak, légy türelmes, hidd el megéri
2020. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem, ha ti kapcsolatban vagytok, akkor miért írod a végén, hogy nincs más a képen? Ez alap kéne legyen.
2020. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó : azért mert sokan az ilyen kérdések alá rögtön azt írják, hogy jaj biztos van neki valaki, vagy hogy tuti majd en fogom megcsalni:D
2020. jan. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!