Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan aki sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki sosem volt szerelmes? Akik nehezen mutatják ki az érzelmeiket tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés

Szóval próbálom érthetően leírni :D

Az én problémám hogy nehezen mutatom ki az érzelmeit a családban nem Volt szokás se puszi se ölelés.. Most van egy párom, de mégsem érzem azt hogy hű de szerelmes vagyok belé :/

Ez azért van mert én ilyen típus vagyok? Vagy mert nem ő az igazi?

Ezt honnan tudhatom meg?

Volt már valaki így?



2015. okt. 31. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még sose voltam szerelmes.
2015. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert nem ő az igazi. Engem nagyon csúnyán helyben hagytak egy hosszú párkapcsolatból. Bántottak sok féle képpen, és egyszerűen senki iránt nem tudok érezni semmit. Egyetlen egy ember kivételével. Érzem, hogy ő az igazi, még ha ő úgy szintén nem tud szerelmes lenni senkibe, engem is beleértve. Félek, hogy rajta kívűl senkibe nem fogok tudni beleszeretni.

De neked nem kell feladni. Te más miatt vagy érzelmi nulla mint amiért én.

2015. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem h mennyi idős vagy? :)


Ilyen miatt érdemes leváltani a párunkat? Mondván Hogy "talán ránk talál a nagy Ő"


Vagy vannak ilyen helyzetek, emberek akik nem tudnak "szerelmesek" lenni és ezt el kell fogadni ez miatt nem kell szakítani!?!

2015. okt. 31. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Két majdnem felnőtt gyermekem van,22-éve házasságban élek és nem voltam szerelmes,ez nem olyan nagy katasztrófa.

De te még fiatal vagy- gondolom,bármikor találkozhatsz még az igazival.

2015. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20 vagyok. Igazából férfira nem fogok többet tudni úgy nézni mint anno, így én lemondtam arról is, hogy majd jön egy még jobb ember annál akit tényleg tudnék rendesen szeretni.

Kétlem, hogy nekem valaha is lenne majd társam. Én lemondtam erről. Nem is keresem igazán.

Az, hogy meg ezért szakítani valakivel, mert nem vagy belé szerelmes... szereted? Ha igen, akkor rendben lesz minden, ha pedig nem, akkor még jobb az elején abbahagyni.

2015. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

25 vagyok, van egy közös babánk is.

És elgondolkodtam ezen, hogy vajon ilyen miatt "érdemes" lenne e szakítani (érzelmi okokból)

Mert ő tény h nagyon szeret engem (minket) csak a gondolat h ha nem vagyok szerelmes talán nem is ő a nagy Ő..

Hát nem tudom

2015. okt. 31. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
A babának apa kell. Egy nagyszerű szerető édesapa. Kezd el inkább az ő érdekeit nézni.
2015. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Higgy nekem-csak a filmekben és lányregényekben van a gigantikus nagy Ő...A mindent elsöprő szerelem gyorsan múlik.

-Persze vágyakozunk rá! Aki szeret becsüld meg -mert ez nagyon fontos tényező,kötelék.

2015. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok! Szeret minket megad nekünk mindent! Szóval valóban össze tehetem a két kezem hogy ilyen párom van :)


Csak zavart ez a hülye "szerelem" gondolat :)

De akkor valószínűleg nekem ő marad a nagy Ő csak kicsit érzelem nélkül!

Mindenkinek ment a zöld kéz!

2015. okt. 31. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!